Huawei Health Uygulamasında Saat Kadranları Bölümü Çalışmıyor Başka Kadran Seçip Değiştiremiyorum Çözüm

2A5A3Ba5A6A7Efa213825Cfbc40237D5B728F706 1

Huawei Health uygulamasında saat kadranları bölümü çalışmıyorsa, aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu çözebilirsiniz:

1. Uygulamayı güncelleyin. Huawei, düzenli olarak yazılım güncellemeleri yayınlar ve bu güncellemeler, uygulama sorunlarını çözebilir. Huawei Health uygulamanızı en son sürümüne güncellemek için, Google Play Store veya AppGallery’den uygulamayı güncellemeyi deneyin.

2. Saatinizi yeniden başlatın. Bazen, bir yeniden başlatma sorunu çözebilir. Saatinizi yeniden başlatmak için, saatinizin yan tarafındaki düğmeyi 10 saniye basılı tutun. Saatiniz yeniden başlatılacaktır.

3. Saatinizi fabrika ayarlarına sıfırlayın. Fabrika ayarlarına sıfırlamak, saatinizdeki tüm verileri ve ayarları siler. Bu nedenle, bu işlemi yapmadan önce önemli verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Saatinizi fabrika ayarlarına sıfırlamak için, saatinizin Ayarlar menüsüne gidin. Sistem‘e dokunun. Sıfırla‘ya dokunun. Saati Fabrika Ayarlarına Sıfırla‘ya dokunun.

4. Saatinizi başka bir cihazla eşleştirin. Saatinizi başka bir cihazla eşleştirmek, sorunu çözebilir. Saatinizi başka bir cihazla eşleştirmek için, Huawei Health uygulamasını açın ve Cihazlar ekranına gidin. Eşleştir‘e dokunun.

5. Saatinizin yazılımını güncelleyin. Huawei, düzenli olarak yazılım güncellemeleri yayınlar ve bu güncellemeler, saat sorunlarını çözebilir. Saatinizin yazılımını güncellemek için, Huawei Health uygulamasını açın ve saatinizin Ayarlar menüsüne gidin. Sistem‘e dokunun. Güncellemeler‘e dokunun.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra hala sorun yaşıyorsanız, Huawei müşteri hizmetlerine başvurun.

Ek çözümler:

  • Saatinizin internet bağlantısını kontrol edin. Saat kadranlarını indirmek için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Saatinizin internet bağlantısını kontrol etmek için, saatinizin Ayarlar menüsüne gidin. Bağlantı‘ya dokunun. Wi-Fi veya Mobil ağ bağlantısının etkin olduğundan emin olun.
  • Saatinizin pil seviyesini kontrol edin. Saat kadranlarını indirmek için yeterli pil gücüne ihtiyacınız vardır. Saatinizin pil seviyesini kontrol etmek için, saatinizin Ayarlar menüsüne gidin. Pil‘e dokunun.

Umarım bu yardımcı olur!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir