Search
Generic filters

İNSTAGRAM’DA SON GÖRÜLME NASIL KAPATILIR?

Instagramda Son Gorulme Nasil Kapatilir 1

Instagram, son görülme özelliği sayesinde takip ettiğiniz kullanıcıların son görülme zamanlarını görmenizi sağlar. Ancak bazen gizlilik nedenleriyle bu özelliğin kapatılması gerekebilir. İşte Instagram’da son görülme özelliğinin nasıl kapatılacağı, adım adım açıkladık:

  1. İNSTAGRAM UYGULAMASINI AÇIN: Instagram hesabınızı açın ve ana sayfada yer alan “Profil” sekmesine tıklayın.
  2. “AYARLAR” MENÜSÜNÜ AÇIN: Profil sayfanızın sağ üst köşesindeki üç çizgi simgesine tıklayın ve açılan menüden “Ayarlar” seçeneğini seçin.
  3. “GİZLİLİK” AYARLARINA GİRİN: Ayarlar sayfasında, “Gizlilik” seçeneğine tıklayın.
  4. “SON GÖRÜLME” ÖZELLİĞİNİ KAPATIN: Gizlilik sayfasında, “Son Görülme” seçeneğini bulun ve bu özelliği kapalı hale getirin.
  5. DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDEDİN: “Son Görülme” özelliğini kapattıktan sonra, ayarlar sayfasının üst kısmındaki “Kaydet” butonuna tıklayarak değişiklikleri kaydedin.

Instagram’da son görülme özelliğini kapatmak oldukça basittir. Sadece hesap ayarlarına girin ve “Son Görülme” seçeneğini kapalı hale getirin. Bu özellik gizlilik nedenleriyle kapandığında, takipçileriniz son görülme zamanını göremezler. Bu adımları takip ederek, Instagram’daki son görülme özelliğini kolayca kapatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir