Search
Generic filters

İnternette en çok aratılan şeyleri nasıl bulabilirim?

Internette En Cok Aratilan Seyleri Nasil Bulabilirim 1

İnternette güncel olarak en çok aratılan cümleleri veya anahtar kelimeleri bulmanın birkaç yolu vardır. İşte bunları keşfetmenize yardımcı olacak bazı yöntemler:

  1. Google Trends: Google Trends, belirli bir süre zarfında en popüler arama terimlerini ve cümleleri gösterir. https://trends.google.com/ adresine giderek ülkenizi seçin ve zaman aralığını ayarlayarak en popüler arama terimlerini görebilirsiniz.
  2. Keyword Tool: Keyword Tool, belirli anahtar kelimeler ve cümlelerle ilgili Google, YouTube, Bing, Amazon, eBay ve App Store gibi farklı platformlarda popüler arama terimlerini keşfetmenize yardımcı olur. https://keywordtool.io/ adresine giderek bu aracı kullanabilirsiniz.
  3. Ubersuggest: Ubersuggest, bir anahtar kelime girerek veya belirli bir web sitesiyle ilgili popüler arama terimlerini keşfetmek için kullanabileceğiniz başka bir araçtır. https://app.neilpatel.com/tr/ubersuggest/ adresine giderek bu aracı deneyebilirsiniz.
  4. Ahrefs: Ahrefs, daha ileri düzey bir SEO analizi ve anahtar kelime araştırması için kullanabileceğiniz ücretli bir araçtır. Popüler arama terimleri ve cümleler hakkında daha fazla bilgi için https://ahrefs.com/ adresine gidin.
  5. SEMrush: SEMrush, web sitesi ve anahtar kelime analizi için kullanabileceğiniz başka bir popüler ücretli araçtır. En popüler arama terimlerini keşfetmek için https://www.semrush.com/ adresine gidin.

Bu araçlar, internette güncel olarak en çok aratılan cümleleri ve anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Farklı platformlar ve süreler için analizler yaparak en güncel verilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir