İnternette en çok aratılan şeyleri nasıl bulabilirim?

İnternette güncel olarak en çok aratılan cümleleri veya anahtar kelimeleri bulmanın birkaç yolu vardır. İşte bunları keşfetmenize yardımcı olacak bazı yöntemler:

  1. Google Trends: Google Trends, belirli bir süre zarfında en popüler arama terimlerini ve cümleleri gösterir. https://trends.google.com/ adresine giderek ülkenizi seçin ve zaman aralığını ayarlayarak en popüler arama terimlerini görebilirsiniz.
  2. Keyword Tool: Keyword Tool, belirli anahtar kelimeler ve cümlelerle ilgili Google, YouTube, Bing, Amazon, eBay ve App Store gibi farklı platformlarda popüler arama terimlerini keşfetmenize yardımcı olur. https://keywordtool.io/ adresine giderek bu aracı kullanabilirsiniz.
  3. Ubersuggest: Ubersuggest, bir anahtar kelime girerek veya belirli bir web sitesiyle ilgili popüler arama terimlerini keşfetmek için kullanabileceğiniz başka bir araçtır. https://app.neilpatel.com/tr/ubersuggest/ adresine giderek bu aracı deneyebilirsiniz.
  4. Ahrefs: Ahrefs, daha ileri düzey bir SEO analizi ve anahtar kelime araştırması için kullanabileceğiniz ücretli bir araçtır. Popüler arama terimleri ve cümleler hakkında daha fazla bilgi için https://ahrefs.com/ adresine gidin.
  5. SEMrush: SEMrush, web sitesi ve anahtar kelime analizi için kullanabileceğiniz başka bir popüler ücretli araçtır. En popüler arama terimlerini keşfetmek için https://www.semrush.com/ adresine gidin.

Bu araçlar, internette güncel olarak en çok aratılan cümleleri ve anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Farklı platformlar ve süreler için analizler yaparak en güncel verilere ulaşabilirsiniz.


Yayımlandı