Search
Generic filters

iTunes İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

iTunes 32-Bit İndir

Itunes Indir


 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 200 MB
 • Programın üreticisi: Apple Inc
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“iTunes” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


iTunes, Apple tarafından geliştirilen bir medya yönetim ve oynatma uygulamasıdır. Müzik, film, TV şovları, podcast’ler, audiobook’lar ve diğer içerikleri yönetmenize ve oynatmanıza yardımcı olur.

iTunes’ı kullanarak, bilgisayarınızdaki içerikleri yönetebilir, iCloud üzerinden diğer cihazlarınıza yükleyebilir ve App Store üzerinden ücretli veya ücretsiz uygulamalar indirebilirsiniz.

Ayrıca, iTunes’ı kullanarak çevrimiçi olarak müzik satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

iTunes yeni özellikleri

Sırada hangi parçanın çalınacağını artık çok kolay bir şekilde görebilirsiniz, hem de tek bir yerden. Ortadaki ekranda Sıradaki simgesini tıkladığınızda çalınacak parçalar anında görünür.

Hatta istediğiniz zaman bu parçaların sırasını değiştirebilir, parça ekleyebilir veya parçaları atlayabilirsiniz. Yeni Mini Çalar. Artık çok daha az alanda çok daha fazla şey yapabilirsiniz.

Mini Çalar, neyin çaldığını göstermenin yanı sıra artık albüm resmini de içerir, Sıradaki özelliğini sunar ve çalınacak yeni parçaları aramayı kolaylaştırır; bunların tümünü daha küçük ve daha şık bir tasarımla gerçekleştirir.

Geliştirilmiş arama. iTunes’da aradığınızı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken arama alanına yazmak; arşivinizin tamamında bulunan sonuçları anında görürsünüz.

Herhangi bir sonucu seçtiğinizde iTunes sizi doğrudan ona götürür. Oynatım eşzamanlama. iCloud artık bir filmdeki veya TV şovundaki yerinizi anımsar.

Aynı filmi veya bölümü iPhone’unuzda, iPad’inizde, iPod touch’ınızda veya Apple TV’nizde oynattığınızda, tam kaldığınız yerden devam eder.

iTunes Ekran Görüntüleri


Itunes'Un Windows 10'Da Otomatik Olarak Açılmasını Durdurma

Bilgisayara “iTunes” Nasıl Yüklenir?


“iTunes” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “iTunes” nasıl silinir?


“iTunes” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir