K-Lite Codec Pack Tüm Sürümleri (Mega, Standart, Basic, Full Versiyonu)

2021 09 26 22 10 55 1

İnternetten indirdiğiniz tüm video ve ses dosyalarını sorunsuz bir şekilde açıp izlemek için bilgisayarınızda mutlaka bir codec paketi bulunmalı.

En popülerlerden biri olan ve tamamen ÜCRETSİZ olarak sunulan K-Lite kodek paketlerinin tüm versiyonlarını ve bu versiyonların ne işe yaradığını içinde neler olduğunu yani kısacası farkını bu yazıda paylaşıyoruz.

  • En kapsamlı paket olan ve içerisinde tüm kodekleri ve araçları eksiksiz barındıran K-Lite Codec Pack Mega programını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.
  • MKV, AVI, MP4, OGM ve FLV uzantılarını oynatmak için gereken codec ve DirectShow filtrelerinden oluşan ve daha hafif bir sürüm olan K-Lite Codec Pack Basic versiyonunu BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.
  • DVD desteği olan, içinde Media Player Classic adlı oynatıcıyı içeren ve videoların yanı sıra altyazı dosyalarını da açmak için gereken codec ile DirectShow filtrelerini barındıran K-Lite Codec Pack Standart sürümünü BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.
  • Video formatlarının %99’unu destekleyen, içinde Media Player Classic oynatıcısı, DivX pro, Lame MP3 ve MusePack DirectShow bulunan K-Lite Codec Pack Full versiyonunu BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.