K-Lite Codec Pack Tüm Sürümleri (Mega, Standart, Basic, Full Versiyonu)

İnternetten indirdiğiniz tüm video ve ses dosyalarını sorunsuz bir şekilde açıp izlemek için bilgisayarınızda mutlaka bir codec paketi bulunmalı.

En popülerlerden biri olan ve tamamen ÜCRETSİZ olarak sunulan K-Lite kodek paketlerinin tüm versiyonlarını ve bu versiyonların ne işe yaradığını içinde neler olduğunu yani kısacası farkını bu yazıda paylaşıyoruz.

  • En kapsamlı paket olan ve içerisinde tüm kodekleri ve araçları eksiksiz barındıran K-Lite Codec Pack Mega programını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.
  • MKV, AVI, MP4, OGM ve FLV uzantılarını oynatmak için gereken codec ve DirectShow filtrelerinden oluşan ve daha hafif bir sürüm olan K-Lite Codec Pack Basic versiyonunu BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.
  • DVD desteği olan, içinde Media Player Classic adlı oynatıcıyı içeren ve videoların yanı sıra altyazı dosyalarını da açmak için gereken codec ile DirectShow filtrelerini barındıran K-Lite Codec Pack Standart sürümünü BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.
  • Video formatlarının %99’unu destekleyen, içinde Media Player Classic oynatıcısı, DivX pro, Lame MP3 ve MusePack DirectShow bulunan K-Lite Codec Pack Full versiyonunu BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

Yayımlandı