Kanarya Fiyatları

Kanarya Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Kanarya, evcilleştirilmiş ve kafeslerde beslenen bir kuş türüdür ve ispinozgiller familyasına aittir. Bu kuşun ismi, Latince’de “köpek” anlamına gelen cannarie kelimesinden gelmektedir.

Ötüm kanaryaları arasında en iyi olarak bilinen cinsler Harz Edel ve Malinois’dir. Bu cinsler yukarıda da belirtilmiştir. Ötüm kanarya yarışmalarında, Ali Kah

Hayır, kanaryalar konuşmaz hatta öten kanarya kuşu bile nadir bulunur.
Kanarya nasıl bir hayvandır?

Kuşların kanarya türü genellikle sürü halinde yaşar. Bu tür kuşlar ömürleri yaklaşık 10 yıl olan dayanıklı canlılardır. Renkleri genellikle sarıdır ve hareketli ve çevrelerine karşı duyarlıdırlar. Kanarya kuşları boyları yaklaşık 16 cm civarında olup, çeşitli sesler çıkarabilir.

Kanarya evcil hayvan mı?
Evet, evcilleştirilip evde beslenebilir.
Kanarya ne yer?

Bu hayvanlar kanarya yemi, marul, elma, yulaf, kenevir ve darı gibi besinlerle beslenirler. Kanarya kuşlarının en sevdikleri yiyecekler nelerdir? Kanaryalar, kenevir, susam, şalgam gibi yağlı tohumları ve darı, yulaf bulgur gibi unlu tohumları tercih ederler.

Kanarya kuşları yıkanır mı?
Evet, kanaryalar banyo yapmayı seviyor.

Kanarya kuşlarının yaşam süresi kaç yıldır?

Kanaryalar, düzgün bakım alarak 14 yıldan daha uzun bir ömür elde edebilirler. Ancak kanarya bakımı kolay değildir, yiyecek olarak sadece kanarya yemi vermek yeterli değildir, ayrıca besleyici diğer yiyecekler de vermek gerekmektedir.

Kanarya kuşlarının sesi ve özellikleri nelerdir?

Kuşların barınaklarının sağlıklı olması, seslerinin duyulması için önemlidir. Kanarya kuşlarının şarkı söylemeleri için mutlu olmaları gerekir, bunun için de onların barınaklarının iyi olması gerekir. Her kanarya kuşu için kendine özel bir kafes gereklidir, aksi halde sonuçlar ölümcül olabilir, çünkü kanaryalar, bölgeci kuşlardır ve küçük bir kafeste birlikte yaşamayı sevmezler.

Güncel [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] satın almak isteyen herkes internette [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı şu şekilde:


  • Fiyatlar için son güncelleme tarihi: 4 Ocak 2023
  • Erkek Sarı Malinua Kanarya fiyatı 630,00₺ tutarındadır.
  • Erkek Sarı Gloster Kanarya fiyatı 150,00₺ tutarındadır.
  • Dişi Beyaz Malinua Kanarya Fiyatı 375,00₺ tutarındadır.
  • Dişi Karışık Renkte Gloster Kanarya Fiyatı 450,00₺ tutarındadır.
  • Dişi Sarı Kanarya Fiyatı 225,00₺ tutarındadır.

Not: Bu fiyat son olarak 2023 4 ocakta güncellenmiştir.
Yukarıda sunulan [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerin fiyatlarını görmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi