Search
Generic filters

Kulede Macera Oyunu İndir

Kulede Macera

Kizi tarafından geliştirilen Kulede Maceraadlı programı aşağıdan ücretsiz indirebilirsiniz.

Açıklama: Kulede arkadaşınızla iki kişi mücadele edebilirsiniz. Birisi yön tuşlarıyla diğer oyuncu WASD tuşlarıyla oynamalı ve birinde Ö tuşu diğerinde Q tuşu ateş ediyor.
Lisans: Ücretsiz
Yayımcı: Kizi
Arayüz: Türkçe
Sistem: Windows
Kategori: Oyun
Bölüm:
Tarih: 1 Ağustos 2022
Boyut: Tarayıcı oyunu
Format: HTML5 (Tüm tarayıcılarda sorunsuz açıp oynayabilirsiniz)
Kulede Macera Nasıl Oynanır
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

1 Ağustos 2022 tarihinde virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir (hiçbir zararlı içermez).


İndireceğiniz oyun kurulum gerektirmez. Web tarayıcısı üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen basit ama çok eğlenceli iki kişilik bir oyundur.


Önemli Uyarı: Sitemizde telif hakkını ihlal eden full program, crack, key, serial yada tam sürüm gibi korsan dosya paylaşımı yoktur. Dilerseniz dosyaları indirerek kendiniz test edebilirsiniz. Tüm masaüstü yazılım ve oyun paylaşımlarımız üreticinin resmi sitesinden paylaşılan orijinal yasal dosyalardır. Yine de telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz dosya veya bağlantı var ise, iletişim sayfamızdan bize bildirirseniz, gerekli incelemenin ardından 3 gün içerisinde derhal sitemizden bu dosya veya bağlantı silinecektir. Başlıklarda bazen kullanılan full, crack, key, serial ve tam sürüm gibi sözcükler aslında telif hakkını ihlal eden içerikler indirmek isteyen kişilere orijinal dosyaları indirterek bir nevi doğru yola sevk etmek amacıyla yazılmıştır.


Yukarıda “Kulede Macera Oyunu İndir” adlı programı mobilde ve PC’de sorunsuz bir şekilde açabilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi anlattık. Kafanıza takılan bir soru veya yapamadığınız, takılıp kaldığınız bir yer olursa lütfen aşağıdaki yorum kutusundan soru sorarak bizimle iletişime geçin. En kısa sürede ekiplerimiz yardımcı olacaktır.

“Kulede Macera Oyunu İndir” adlı programın alternatifleri ve farklı versiyonları

“Kulede Macera” isimli yazılımın değişik tarihlerde eklenmiş farklı sürümlerini veya bu dosyaya benzer alternatif dosyaları aşağıdan indirebilirsiniz:

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir