Search
Generic filters

Legends of Kingdom Rush Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Legends-Of-Kingdom-Rush-Preinstalled-Steamrip

Bu harika bir RPG oyunu ile, roguelike öğeleri ile Kingdom Rush’ın ortaçağ fantastik dünyasında epik bir yolculuğa çıkın. Ölçülemeyecek kadar büyük bir tehdit, krallığı hedef alan bir varlık, ilahi bir yaratık ortaya çıktı ve savaşın kahramanlarından oluşan bir ekip, bu düşmana karşı durmak için harekete geçti. Yüksek derecede bağlayıcı olan savaş sistemi ile kahramanlarınızın liderliğinde bu düşmana karşı savaşın. Güçlü paladin Gerald Lightseeker veya kurnaz gölge suikastçi Asra Daggerfall gibi 6 Efsanevi Kahraman liderliğinizde bekleyecek.

Kaynakçı orman bekçisi, patlayıcı cüce bombacı veya tehditkar karanlık şövalye gibi farklı becerilere ve güçlere sahip 12 Arkadaş Kahramanı takip edecek ve zafer için savaşınıza katılacak. Bu fantastik kahramanların hepsini, daha da tehlikeli topraklarla karşı karşıya kaldıkça açığa çıkarın.

Kahramanlarınızı stratejik olarak altıgen tabanlı bir ızgara üzerinde hareket ettirerek savaş taktiklerinize en uygun hale getirin. Her savaş için ideal takımınızı bulana kadar kahramanlarınızı ve arkadaşlarınızı değiştirin ve eşleştirin. 100’den fazla anlatı olayı ile şık ormanlardan, engebeli dağlardan ve harap edilmiş çöllere kadar mücadele ederken Kingdom Rush evreni hakkında daha fazla bilgi edinin. Kendinizi bir efsane olarak kanıtlayın, Günlük Meydan Okumaları oynayın ve haftalık Liderlik Tablomuzda birinci sıraya yerleşmek için yarışın. Yeni Hızlı Oynama Arena modunda maceralardan ayrı olmak üzere sayısız yoğun savaşa girin. Rastgele bir parti ve savaş çeşitlendiricileriyle düşmanların hordalarıyla yüzleşin. Krallığın en tehlikeli düşmanları olan Yeni Elit birimleriyle savaşın.

Legends-Of-Kingdom-Rush-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Legends-Of-Kingdom-Rush-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Işlemci: Çift Çekirdekli CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: OpenGL 3.0, 512MB video RAM ile uyumludur.
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Bağımsız, RPG, Strateji
  • Geliştirici: ronhide Game Studio
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 591 MB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir