Search
Generic filters

Lofi ile bilgisayarda Spotify müzik dinleyin

Lofi Player With Spotify Cover Art

Lofi, Windows, Linux ve Mac sistemlerinde kullanılabilen ücretsiz bir Spotify çalıcısıdır. Spotify albümünün kapak resmi ve şarkı bilgilerini gösterir ve harika WebGL destekli ses görselleştirmeleri sağlar.

Lofi’nin Spotify Masaüstü uygulamasının yerine kullanılması amaçlanmamaktadır. Aslında, Lofi, Spotify uygulaması ile birlikte çalışarak daha çekici ve sezgisel bir deneyim sağlamak için küçük bir katkı sunar.

Lofi Visualization

Lofi, çok küçük bir bellek ayak izine sahiptir ve 1:1 en boy oranına sahip küçük bir çalara sahip olarak her zaman en üstte çalışan bir widget uygulaması gibi çalışır. Bu çalar, Spotify kapak resmini ve daha fazla bilgiyi gösterir.
Nasıl çalışır:

1. Bu makalenin sonunda sağladığımız bağlantıya tıklayarak Lofi’yi indirin ve sisteminize kurun.
2. Lofi’yi başlatın ve hazırda bekletin. Daha önce belirtildiği gibi, Spotify masaüstü uygulamasının bağımsız olarak müzik çalması mümkün değildir.
3. Spotify uygulamasını başlatın ve istediğiniz herhangi bir müziği çalın.
4. Müzik çalmaya başladığında, Lofi penceresinde seçtiğiniz Spotify albümünün kapak resmini hemen görebilirsiniz.

5. WebGL görselleştirmelerini açmak için Lofi penceresinin sol altındaki simgeye tıklayın (aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın). Aynı simgeye tekrar tıklarsanız, görselleştirmeleri tam ekran olarak görüntüler. Aynı simgeye bir kez daha tıklarsanız, görselleştirmeleri kapatır ve Spotify kapak resmini gösteren Lofi penceresine geri dönersiniz.

6. ‘Ayarlar’ simgesine sol üst tarafta tıklayarak Her zaman en üstte, Görev çubuğu görüntüleme, Şarkı ve sanatçı meta verilerini her zaman gösterme gibi görüntüleme seçeneklerini yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, WebGL görselleştirmesini açılır listeden değiştirebilirsiniz.

7. Lofi penceresini ekrandaki herhangi bir yere taşımak için sürükle ve bırak özelliğini kullanabilirsiniz.

Lofi Settings

Eksiklik:

Lofi, ücretsiz bir Spotify hesabı kullanıyorsanız ileri veya geri atlamaya izin vermez. Geliştiriciler, Lofi’nin Spofify API sözleşmesi tarafından sınırlandırıldığını belirtmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir