Search
Generic filters

Lost in Play Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Lost-In-Play-Preinstalled-Steamrip

Bir erkek kardeş ve kız kardeşin yuvaya geri dönüş yolculuğunda onlara yardım etmek için yüreklendirici bir epik maceraya atılın. Boynuzlu bir canavarın elinden kurtulmak ve tuhaf cücelerle tanışmak sadece yolculuğun bir parçasıdır. Lost in Play, düşünceli bir şekilde tasarlanmış bulmacaları ve renkli karakterleri ile çocukluk hayal gücünün bir yolculuğudur. Kardeş olarak oynayın ve yuvalarına geri dönmek için bir maceraya atılın. Gerçeklik ve hayal arasında, kardeşler boynuzlu bir canavarın büyülü ormanını keşfeder, cüce bir köyünde isyan başlatır ve bir kılıcı bir taştan kurtarmak için bir kurbağa takımına yardım ederler.

BULMACALAR VE GİZEM
Lost in Play’in tuhaf ve rüya gibi dünyası gizemler, benzersiz bulmacalar ve mini oyunlarla doludur. Bir korsan martıya yengeç tıklama oyununda meydan okuyun, bir kraliyet kurbağasına sihirli çay servisi yapın ve bir uçan makine inşa etmek için parçalar toplayın. Merakınızı ödüllendirecek ve sizi hikayenin sonraki parçası için heyecanlandıracak modern bir tıkla ve tıkla oyunu olun.

HAYAL GÜCÜN HAYATA GEÇİYOR
Normal bir sabah evden tipik bir park öğleden sonrasına kadar her şey normal görünse de, bir goblin kaleine gizlice girerken, antik kalıntıları keşfederken ve dev bir leylek üzerinde süzülürken kendinizi bir girdap maceranın içinde bulacaksınız. Lost in Play sizi nostaljik bir roller-coaster’a götürür!

ETKİLEŞİMLİ BİR ÇİZGİ FİLM
Çocukluk çağından animasyon gösterilerine benzer el yapımı bir tarzla, Lost in Play herkes için bir hikaye anlatır. Saf eğlence arıyor olsanız bile, aile bu hikayeden keyif alabilir.

Lost-In-Play-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Lost-In-Play-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: i3 7100 veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Macera, Gündelik, Bağımsız
  • Geliştirici: Mutlu Meyve Suyu Oyunları
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 1.3 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir