Search
Generic filters

Lovecraft’s Untold Stories 2 Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Lovecrafts-Untold-Stories-2-Preinstalled-Steamrip

Lovecraft’s Untold Stories 2, karakterleri bilinmeyene karşı savaşlarında yeni bir aşamaya taşıyan ve tamamen yeni bir grafik tarzında olan rogue-like öğeleriyle dolu bir aksiyon RPG’dir. Rastgele eşya ve kaynak düşürerek kendi eşyalarınızı oluşturabileceğiniz, eski ve yeni prosedürel olarak oluşturulmuş mekanları keşfedebileceğiniz, düzinelerce farklı düşmana karşı kendinizi savunabileceğiniz ve epik patronlarla yüzleşebileceğiniz bir oyundur.

Dikkat edin, çünkü oyun daha önce hiç olmadığı kadar zorlu ve karşınızdaki zorlu kabus gibi yaratıklar kolayca pes etmeyecekler. Surrealist Sanatçı Ardois-Bonnot, 1926 Paris Bahar Salonu’nda Rüya Manzarası adlı resmini sunduğunda, tablo aniden bir halk isyanına sebep oldu ve insanlar her yerde bağırdı ve kaçtı.

Sergiden kısa bir süre sonra, Ardois-Bonnot tuhaf bir derin uykuya düştü ve kimse onu uyandıramadı. Dedikodular, ‘uyku hastalığı’ saldırısından kısa bir süre önce dünyayı değiştirecek en büyük şaheserini tamamlamak üzere olduğu söyleniyor. Bu sefer, farklı oyun tarzlarına sahip 6 farklı oynanabilir karaktere erişiminiz olacak, eski ve yeni olanlar dahil.

İlk bölümden Dedektif, Cadı ve Profesör, Büyük Eski Tanrılara karşı savaşlarına devam ederken, Maceracılar grubuna katılan Medium, Veteran ve Alienist. Lovecraft’s Untold Stories 2’de eklediğimiz yeni öğelerden biri, kendi ekipmanınızı oluşturma olasılığıdır. Yeni eşyalar (giysiler, silahlar ve tüketilebilirler) oluşturmak ve geliştirmek için şematikler ve kaynaklar bulun ve her eşyanın karakterinizin görünümünü nasıl değiştirdiğini görün.

Lovecrafts-Untold-Stories-2-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Lovecrafts-Untold-Stories-2-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
  • İşlemci: Herhangi bir 64-bit Intel veya AMD CPU
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB video belleği. Intel entegre grafik desteği.
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Bağımsız, RPG
  • Geliştirici: LLC Blini Oyunları
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 766 MB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir