Search
Generic filters

Lunapark Bilet Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Lunapark Bilet Fiyatları

Lunapark Bilet Fiya fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Lunapark Bilet Fiya ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Lunapark Bilet Fiya ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Güncel Lunapark Bilet Fiya Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Lunapark Bilet Fiya satın almak isteyen herkes internette Lunapark Bilet Fiya fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Lunapark Bilet Fiya fiyatı şu şekilde:


2023 Lunapark çalışma saatleri güncellendi. İşte yeni mesaisaatleri:

  • Hafta içi: 12.00 – 22.00
    Hafta sonu: 12.00 – 00.00

Lunapark bilet ücretleri güncellendi. İşte 2023 yeni bilet fiyatları:

  • İzmir Lunapark 1 bilet 40  TL, 10 Bilet 400 TL Olarak Güncellendi.
  • İstanbul Bostancı Lunapark 1 Bilet 50 TL, 10 Bilet 500 TL’dir.
  • İstanbul Maltepe Lunapark Jeton Fiyatı 30 TL, Bilet Fiyatı 35 TL Olarak Yansıyor.
  •  Tüm lunaparklarda 1 adet jetonun fiyatı 20 TL’den başlıyor.
  •  Bazı yerlerde ise (İstanbul Maltepe ve Bostancı) lunaparklarda 1 jeton 30 TL’den satışa sunuluyor. Toplu satışlarda ise indirim yapılıyor.

Not: Bu fiyat son olarak 15 Ocak 2023 tarihinde yeni zamlı fiaytlarla güncellenmiştir. Ama küçük şehirlerde ve maddi alım gücünün nispeten düşük olduğu yerlerde tabii ki bilet fiyatları daha düşük tutulmaktadır.
Yukarıda sunulan Lunapark Bilet Fiya fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Lunapark Bilet Fiya fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Lunapark Bilet Fiya Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Lunapark Bilet Fiya hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Lunapark Bilet Fiya fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Lunapark Bilet Fiya hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Lunapark Bilet Fiya Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Lunapark Bilet Fiya değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yasal Uyari 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir