Macfit Carrefour Çalışma Saatleri 2024-2025 Güncel

1139758B688F8Ef5360Df338De1A13F7Fdbdef0B 1

Macfit Carrefour Çalışma Saatleri 2024-2025 Güncel

Macfit, Türkiye’nin en büyük spor salonu zincirlerinden biridir. CarrefourSA ile birlikte çalışan Macfit, CarrefourSA alışveriş merkezlerinde bulunan şubelerinde hizmet vermektedir. Bu şubelerin çalışma saatleri, CarrefourSA’nın genel çalışma saatlerine göre belirlenmektedir.

CarrefourSA Genel Çalışma Saatleri

CarrefourSA, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Hafta içi sabah 09:00’da açılan CarrefourSA, akşam 21:00’da kapanmaktadır. Hafta sonu ise sabah 10:00’da açılan CarrefourSA, akşam 22:00’da kapanmaktadır.

Macfit Carrefour Çalışma Saatleri

Macfit Carrefour şubeleri, CarrefourSA’nın genel çalışma saatlerine göre hizmet vermektedir. Bu nedenle, Macfit Carrefour şubeleri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Hafta içi sabah 09:00’da açılan Macfit Carrefour şubeleri, akşam 21:00’da kapanmaktadır. Hafta sonu ise sabah 10:00’da açılan Macfit Carrefour şubeleri, akşam 22:00’da kapanmaktadır.

Macfit Carrefour Çalışma Saatleri Örnekleri

  • Macfit Carrefour Ankara Ankamall şubesi: Hafta içi 09:00-21:00, hafta sonu 10:00-22:00
  • Macfit Carrefour İstanbul Forum İstanbul şubesi: Hafta içi 09:00-21:00, hafta sonu 10:00-22:00
  • Macfit Carrefour İzmir Optimum şubesi: Hafta içi 09:00-21:00, hafta sonu 10:00-22:00

Macfit Carrefour Çalışma Saatleri Değişiklikleri

CarrefourSA’nın genel çalışma saatlerinde değişiklik olması durumunda, Macfit Carrefour şubelerinin çalışma saatleri de buna göre değişebilmektedir. Bu nedenle, Macfit Carrefour şubelerine gitmeden önce çalışma saatlerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Macfit Carrefour Çalışma Saatleri Nasıl Öğrenilir?

Macfit Carrefour çalışma saatlerini öğrenmenin birkaç yolu vardır. Bu yollardan biri, Macfit’in resmi internet sitesini ziyaret etmektir. Macfit’in resmi internet sitesinde, şubelerin adresleri, telefon numaraları ve çalışma saatleri yer almaktadır.

Macfit Carrefour çalışma saatlerini öğrenmenin bir diğer yolu ise Macfit’in mobil uygulamasını kullanmaktır. Macfit’in mobil uygulamasında, şubelerin adresleri, telefon numaraları ve çalışma saatleri yer almaktadır.

Son olarak, Macfit Carrefour şubelerini arayarak çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Macfit Carrefour Çalışma Saatleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • Macfit Carrefour şubeleri hafta sonu açık mı?

Evet, Macfit Carrefour şubeleri hafta sonu da açıktır. Hafta sonu sabah 10:00’da açılan Macfit Carrefour şubeleri, akşam 22:00’da kapanmaktadır.

  • Macfit Carrefour şubeleri bayramda açık mı?

CarrefourSA’nın genel çalışma saatlerine göre, Macfit Carrefour şubeleri de bayramlarda açıktır. Ancak, bayramın ilk günü bazı şubelerde çalışma saatleri değişebilmektedir. Bu nedenle, bayram tatilinde Macfit Carrefour şubelerine gitmeden önce çalışma saatlerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

  • Macfit Carrefour şubeleri resmi tatillerde açık mı?

CarrefourSA’nın genel çalışma saatlerine göre, Macfit Carrefour şubeleri de resmi tatillerde açıktır. Ancak, bazı resmi tatillerde bazı şubelerde çalışma saatleri değişebilmektedir. Bu nedenle, resmi tatillerde Macfit Carrefour şubelerine gitmeden önce çalışma saatlerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir