Search
Generic filters

MacFit Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Macfit Fiyatları

Macfit, 2007 yılından beri hizmet veriyor olan bir fitness salonudur. Bu ünlü spor salonu, MARS Sportif tarafından kurulmuştur ve bilimsel yöntemler ve eğlenceyi bir arada sunarak spor yapmayı keyifli hale getiriyor.

MACFit salona nasıl girilir?

MAC+ uygulamasını yükledikten sonra, kayıtlı cep telefonu numaranı kullanarak giriş yapabilirsin. Ana ekrandaki QR kod simgesine tıklayarak, kapıda yer alan QR kodunu tarayarak temassız olarak spor salonuna giriş yapabilirsin.

MACFit aylık ücret ne kadar?

Macfit’te 1 aylık üyelik seçeneği mevcuttur. Bu seçenekte, kullanıcıların belirli bir süre boyunca erişebilecekleri ekipmanlar ve hizmetler sunulur. Bu üyelik seçeneği iki farklı şekilde sunulur. Birincisi sözleşmeli olarak, diğeri ise sözleşmesiz olarak. Standart sözleşmeli aylık üyelik ücreti 270 TL iken, sözleşmesiz aylık üyelik ücreti ise 520 TL’dir.

MACFit kime ait?

Pegasus Havayolları, Ali Sabancı tarafından sahip olduğu bir spor salonları zinciri olarak bilinir.

MACFit katılım bedeli her ay mı?Macfit spor salonlarının sahibi Ali Sabancı’dır ve kulüp hakkında daha fazla bilgiye http://www.macfit.com.tr/bakirkoy sayfasından erişebilirsiniz. Aylık üyelikler sadece bir defa katılım bedeli alır ve herhangi bir sonraki aylarda ücret tahsil edilmez.

MacFit Fiya fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve MacFit Fiya ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, MacFit Fiya ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Güncel MacFit Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

MacFit Fiya satın almak isteyen herkes internette MacFit Fiya fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde MacFit fiyatı şu şekilde:

2023 01 11 15 40 57 2

2023 01 11 15 41 32 4 2023 01 11 15 41 53 6 2023 01 11 15 42 15 8


  • Bu sayfadaki tüm fiyat bilgileri 11 Ocak 2023 tarihinde yeni yapılan zamlı fiyatlarla güncellenmiştir.
  • Mac Fit günlük giriş; 288 TL
  • Standart üyelik kalma sözü olmadan; 620 TL
  • Standart üyelik kalma sözü+ kredi kartı blokajlı; 370 TL
  • Gold üyelik kalma sözü olmadan; 855 TL
ÜYELİK AYLIK ÜCRET
MacFit 324 TL’den Başlayan Fiyatlar
Mac+ 900 TL’den Başlayan Fiyatlar

2023 01 04 07 21 52 10

Uyarı: Ekşi Sözlükte MacFit salonlarının genel olarak kapasitesinin iki yada üç katı üye almasından dolayı salonların aşırı kalabalık olduğunu iddia etmektedir. Dilerseniz bu bağlantıdan Ekşi Sözlük yazarlarının yorumlarına göz atabilirsiniz.

Not: Bu fiyat son olarak 2023’te güncellendi.
Yukarıda sunulan MacFit Fiya fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise MacFit Fiya fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

MacFit Fiya Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler MacFit Fiya hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

MacFit Fiya fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem MacFit Fiya hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

MacFit Fiya Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca MacFit Fiya değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yasal Uyari 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir