Search
Generic filters

Marvel’s Guardians of the Galaxy Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Marvels-Guardians-Of-The-Galaxy-Preinstalled-Steamrip

Marvel’ın Guardians of the Galaxy’sine farklı bir yaklaşım ile devam eden bu macera oyununda, Star-Lord olarak uzayda vahşi bir yolculuğa çıkın. Korkusuz ama sorgulanır liderliğiniz sayesinde, sıradışı kahramanlardan oluşan bir ekip sizi takip ediyor. Birisi (muhtemelen siz değilsiniz) felaket zincirini tetikledi ve yalnızca siz Guardians’ı bir arada tutacak ve bütün gezegenleri kurtaracaksınız.

Element Blasters, takım halinde saldırılar, jet botlu tekmeleme gibi her şeyi kullanabilirsiniz. Her şeyin planlandığı gibi gideceğini düşünüyorsanız, kararlarınızın sonuçları Guardians’ı rahatsız edecektir. Marvel Guardians of the Galaxy’in özgün hikayesinde, ikonik karakterlerin benzersiz yorumlarıyla ve güçlü yeni varlıklarla karşılaşacaksınız. Şimdi evrene ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterme zamanı geldi.

Star-Lord olarak oynayacağınız bu oyunla, Element Blasters ve jet botlu tekmeleme gibi cesur savaş tarzlarını kullanabilirsiniz. Guardians, yanınızda savaşırken, imza ataklarıyla rakiplerinizi ezin ve mücadeleyi yönlendirin. Ayrıca, yolculuğunuz sırasında aldığınız kararların sonuçları hafiften beklenmediklere kadar değişken olacak. Guardians of the Galaxy’nin bu farklı ama sadık yaklaşımıyla birlikte, yeni oluşan efsanevi çete ile birlikte evreni kurtarmaya hazırlanın.

Bir felaket zincirini tetiklediğiniz bu oyunda, ikonik ve özgün Marvel karakterlerinin bulunduğu, akıl almaz dünyalarda tehlikeli bir yolculuk yapacaksınız. Tüm yıldızlara göz kırpan bir 80’ler mixtape’i açın ve hazırlıklı olun. Siz, Guardians’ı bir arada tutan tek kişisiniz, bu yüzden liderlik yeteneklerinizi hızlı bir şekilde geliştirmeniz gerekecek. Bu tuhaf aile benzeri ekiple birlikte, birlikte evreni yırtarken ağlayacak ve güleceksiniz. Köşenin ardında ne beklediğiniz bilmiyor olsanız da, her zaman eğlence dolu olacak.

Ek Paketler:
Marvel’s Guardians of the Galaxy: Sleek-Lord Outfit
Marvel’s Guardians of the Galaxy: Social-Lord Outfit
Marvel’s Guardians of the Galaxy: Digital Deluxe Upgrade
Marvel’s Guardians of the Galaxy: Throwback Guardians Outfit Pack

Marvels-Guardians-Of-The-Galaxy-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Marvels-Guardians-Of-The-Galaxy-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit Build 1903
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1400 / Intel® Core i5-4460
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon™ RX 570
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Macera
  • Geliştirici: Eidos-Montréal
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 30.7 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir