Search
Generic filters

Metpamid Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Metpamid Ampul Fiyati Metpamid Surup Fiyati 1

Metpamid fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Metpamid Fiya ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Metpamid ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Metpamid Tablet Neye Yarar, Muadili - Ne İşe Yarar

Güncel Metpamid Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Metpamid satın almak isteyen herkes internette Metpamid fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Metpamid Ampul Fiyatı, Metpamid Şurup Fiyatı

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Metpamid fiyatı şu şekilde:


  • 10 mg 30 tablet Metpamid güncel satış fiyatı 8.12 TL 
  • 10 mg 5 ampül Metpamid güncel satış fiyatı 11.41 TL 
  • 1mg 125 ml oral süspansiyon Metpamid güncel satış fiyatı 6.18 TL’dir.
  • Etken madde: meoklopramid 
  • Kullanım amacı: Kusma ve bulantı giderici 
  • Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayınız.

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Metpamid fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Metpamid fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Metpamid Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Metpamid hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Metpamid fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Metpamid hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Metpamid Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Metpamid değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.