Search
Generic filters

Microsoft Word İndir (ISO Orijinal Kurulum Dosyası)

Word İndir (32-bit/64-bit)
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Microsoft Word

 • Programın lisansı: Deneme
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 7 MB
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP
 • Üretici firma ve resmi websitesi: Microsoft

“Microsoft Word” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Microsoft Word, birçok insan tarafından en bilinen ve en yaygın olarak kullanılan metin işleme yazılımlarından biridir. Office 365 ile birlikte indirilebilen Word programı, internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir. Bu sayede, hareket halindeyken cep telefonunuzdan veya tabletinizden istediğiniz an belgelerinizi görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve yeni belgeler oluşturabilirsiniz. Word mobil uygulaması sayesinde, Office çalışmalarınız her yere sizinle birlikte gider.

Microsoft Word, 1983 yılında piyasaya çıktıktan sonra, tüm seviyelerdeki kullanıcılar için mükemmel bir destek seviyesi sunan kapsamlı bir düzenleme çözümü haline gelmiştir. Bu uygulama, giriş seviyesi kullanıcılardan öğrenciler ve tüm boyuttaki işletmelerden devlet kurumlarına ve çok uluslu şirketlere kadar herkes için uygundur.

Word, birçok PC platformunda yer aldıktan sonra nihayet Microsoft Office’in tanınmış belge, sunum ve e-posta düzenleme uygulamalarından bir parçası haline geldi. Günümüzde, Word Home and Student tüm modern işletim sistemlerinde (Windows, macOS, iOS ve Android gibi) ve tek başına yayın, Office 365 çözümü, MS Office Çözümü ve ücretsiz görüntüleyici formlarında bulunabilir.

Microsoft Word Windows için Ücretsiz, tek başına ve MS Office içinde paketlenmiş olarak mevcuttur. Bu sürümlerin hiçbiri, her kullanıcının ihtiyaçlarına uygun, geniş bir metin düzenleme, biçimlendirme, işbirliği ve yayınlama araçlarına erişim sağlamaz. Özellikleri, basit metin belgelerinin oluşturulmasından, işletme belgelerinin organize edilmesine ve entegre iş akışı yönetimine kadar her şey için uygundur. Yüz milyonlarca günlük kullanıcısı olan MS Word Ücretsiz, kolay paylaşım ve birleşik belge yapısına dayanır, bu da *.doc, *.docx ve *.dotx gibi belge türlerini içerir.

Microsoft Word Ekran Görüntüleri


Microsoft Word 2021 Ekran Goruntusu 2

“Microsoft Word“ adlı programı geri sayımı beklemeden direkt olarak bizim sunucumuzdan yüksek hızda indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Microsoft Word İndir

Microsoft Word Programı İçin VirusTotal.Com Tarama Raporu:


2022 12 21 15 08 01 4
Rapor sayfasına gitmek için tıklayınız

Bilgisayara “Microsoft Word” Nasıl Yüklenir?


“Microsoft Word” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Microsoft Word” nasıl silinir?


“Microsoft Word” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir