Search
Generic filters

Midnight Fight Express Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Midnight-Fight-Express-Preinstalled-Steamrip

Şehrin en karanlık gecesinde beklenmedik bir kahraman belirir. Eski bir suç dünyası üyesi olan Babyface, gizemli bir yapay zeka drone tarafından “hayatına geri çekilmesi” için ikna edilir. Göreviniz imkansız zorluklarla dolu: şehrin herhangi bir yerine saldıran suçluların genel kontrolünü öncesinde güneşin doğuşundan önce önleyin. Çevresel araç ve sokak dövüşü tekniklerini kullanarak acımasız ve hiperkinetik bir kavga baletine dönüşün.

Yeteneklerinizi yükselterek bozolar, işbirlikçiler ve suç lordlarına karşı mücadele edin. Eylem filmleri ustası kadar kurnaz dalgalanmalarla mücadele edin. Mo-cap animasyonu, hareket sanatçısı ve dublör Eric Jacobus tarafından sağlanan akıcı ve içgüdüsel dövüşlerde düşmanları yumruklayın, kaçının, karşı saldırın ve bitirin. Özel zorluk modları, herhangi bir oyuncunun eylemi kendi tercihine göre yönlendirmesine izin verir. Seviye atlayın, güçlenin ve yıkıcı dövüş hareketlerinin kafa karıştırıcı bir dizisini serbest bırakmak için yayılan bir beceri ağacına erişin.

Kendi imza stilinizi geliştirin ve suçluların ne olduğunu merak edeceği aşırı üst kombinasyonları ustalaşın. Meşaleler, baltalar ve çekiçler gibi yakın dövüş hareketlerinizi tamamlayın. İşletme ateşli silahlar, av tüfekleri ve patlayıcılarla çılgın bir dizi silah kullanın. Mobilyalardan tuvalet pompalarına kadar her şeyi silah olarak kullanın. Sokakları temizlemek için giderek daha da şaşırtıcı olacak şekilde çevredeki şehir dünyasından faydalanın.

Karakterinizin görünümünü özelleştirin ve ultra-gösterişli olanlardan mega-olağanüstü olanlara kadar geniş bir kozmetik seçenek yelpazesini açın. 150’den fazla kıyafet parçasını açın, sizin ve AI müttefikiniz Droney için ciltleri donatın ve sokakları kurtarmak için savaşırken kalıcı bir izlenim bırakın. Noisecream sanatçısının ritimli, bulaşıcı film müziği eşliğinde şehrin 41 el yapımı seviyesinde savaşın ve metropolün durmaksızın süren enerjisini kanalize edin.

Midnight-Fight-Express-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Midnight-Fight-Express-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i7-7500U (2 * 2700) veya eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 620 or equivalent
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Bağımsız
  • Geliştirici: Yakup Dzwinel ·
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 3.1 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir