Moleküler Biyoloji Ve Genetikçi (Moleküler Biyolog) Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

[xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarına zam geldi! Enflasyon zammından [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] da nasibini aldı! Peki yeni zamlı [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu dersiniz?

Son yapılan zamlardan sonraki [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları şu şekilde:

2023 [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu? [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] ayda kaç para kazanıyor?


  • 2022 Moleküler Biyoloji Ve Genetikçi (Moleküler Biyolog) Maaşları Moleküler Biyoloji Ve Genetikçi (Moleküler Biyolog) maaşı ortalama aylık 13325 _TL’dir.
  • En düşük Moleküler Biyoloji Ve Genetikçi (Moleküler Biyolog) maaşı 9750 TL, En yüksek ise 16900  TL 
EN DÜŞÜK ORTALAMA EN YÜKSEK
Moleküler Biyolog 5.500  5.940  10.210
EN DÜŞÜK ORTALAMA EN YÜKSEK
Genetik Uzmanı 5.500  14.470  34.020

2023 yılı için en güncel [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nedir, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nasıl olunur, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] olma şartları ve [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm mesleklerin maaşını görmek için tıklayınız

Yayımlandı

kategorisi