Müzik Oynatma Hızı Ayarlama Siteleri Programsız Online

Müziklerin oynatma hızını ayarlamak için masaüstü pek çok program ve mobil uygulama mevcut. Fakat eğer ki programsız bir şekilde mp3 gibi müzik dosyalarının oynatma hızını değiştirmek örneğin hızlandırmak yada yavaşlatmak isterseniz, bunun için piyasadaki en kaliteli 10 siteyi liste halinde paylaşıyorum.

  1. MP3 Cut
  2. True Tone Guitar
  3. Audio Speed Changer
  4. Conversion-Tool
  5. Audio Alter
  6. Music Speed Changer
  7. Bfo Tool
  8. Vocal Remover
  9. Audio Trimmer
  10. Online Tone Generator

MP3 Cut sitesi ile müzik oynatma hızı nasıl değiştirilir?

Öncelikle buraya tıklayarak siteyi açtığınız zaman müzik dosyanızı sürükle bırak yaparak “or drop file here” yazan yerin üzerine bırakın veya Open file butonuna basarak bilgisayardaki müzik dosyanızı seçin. Böylece müzik dosyası siteye yüklenmiş yani eklenmiş olacak.

Yükledikten sonra üstteki gibi bir ekran açılacak. Burada 1 numaralı ok ile gösterilen nokta müzik dosyasının varsayılan oynatma hızı yani halihazırdaki mevcut hızı. 2 numaralı ok ile gösterilen nokta ise benim kaydırma çubuğunu sağa doğru çekerek oynatma hızını 2 katından fazla hızlandırdığım noktadır. Ne kadar hızlandığı kaydırma çubuğunun en sağında yeşil renk ile gösteriliyor. Burada 2.21x katı kadar hızlanmış.

Son olarak 3 numaralı ok ile gösterilen Save butonuna basıp müzik dosyasını kaydedin. Böylece dosyanız siteye yüklenip ardından seçtiğiniz hıza ayarlanacak. Sonrasında görünecek olan Save butonuna basarak müzik dosyasını cihazınıza indirin.


Yayımlandı

kategorisi