Search
Generic filters

Nox App Player İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Noxplayer Indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 362 MB
 • Programın üreticisi: bignox.com
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“Nox App Player” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Nox App Player ile daha büyük ekranda ve daha iyi oynayın

Nox App Player, Windows veya Mac bilgisayarlar üzerinde Android veya iOS uygulamalarını oynatmanıza olanak tanıyan, kullanımı kolay ve ücretsiz bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar uygulamasıdır. Bu yazılım mobil cihazların işletim sistemini emüle eder, böylece PC’nizde oynayabileceğiniz video oyunlarını ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş uygulamaları çalıştırabilirsiniz.

Mobil OS emülatörünün avantajları Akıllı telefonunuzdaki oyunları seversiniz ama onları daha büyük bir ekranda görmek ister misiniz? Nox App Player gibi yazılımlar bunu sağlar. PC’ler genellikle mobil telefonlardan daha iyi ekran çözünürlüğüne sahiptir. Sevdiğiniz video oyunlarının full HD grafiklerinden yararlanmak isterseniz, mobil OS emülatörü size uygun olacaktır.

Videolarınızın daha iyi ses ihtiyacı var mı?

Ses kalitesiyle ilgili, ses seviyesi değil. Birçok PC ses kartı, son teknoloji mini hoparlör ve kontrol cihazlarına bağlı yüksek kaliteli ses yazılımına sahiptir. Bu nedenle, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda videolar ve filmler telefonunuzdan daha iyi sesle çalar.

Küçük bir tuş takımından sıkıldınız mı? Açıkçası, büyük parmaklar büyük tuşlara ihtiyaç duyar. Eğer bir akıllı telefon tuş takımında ve hatta bir tablette yazmakta zorluk çekiyorsanız, Nox Player kullanarak normal bir bilgisayar klavyesinde yazabilirsiniz.

Artık messenger sohbetleri ve kelime bulmaca oyunlarından rahatsız olmayacaksınız.

Daha iyi bir mobil veri paketi alamıyor musunuz?

Evde internet hizmetleri sınırsız ve 10 MB ila 50 MB/s veya daha hızlı büyük veri paketleri olarak sunulurken, akıllı telefon veri paketleri çok daha sınırlı internet hızı ve kapasitesine sahiptir. İstediğiniz hızlı Android aksiyon oyunlarını, daha fazla bellek kullanan ve daha iyi işlem hızına ihtiyaç duyan bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Nox App Player’ın farkı nedir?

İlk olarak, Nox App Player ücretsiz indirme ile birlikte gelir. Uygulama, etkin tutmak için ödenmiş bir abonelik veya bir defalık bir ödeme gerektirmez. Android uygulama oynatıcısının ücretsiz lisansı nedeniyle zaman içinde hiçbir özelliğini kaybetmeyeceksiniz.

Diğer mobil işletim sistemi emülatörlerinden daha az rastgele erişim belleği (RAM) kullanır. Bilgisayarınızda Android veya iOS uygulamalarını çalıştırmak mobil internet paketinizi kullanmaz. Uygulamalar telefonunuzdan daha iyi hız ve çözünürlükte ve hata yapmadan oynar.

Nox for PC, çoğu bilgisayarda aynı anda iki veya daha fazla uygulamayı çalıştırabilir ve donma yapmaz. Ekstra aygıtlar ekleyebilirsiniz, Örneğin Bluetooth, Joystick, oyuncu klavyesi veya kablosuz optik fare veya kalem fare. Klavye kısayollarını ve haritalama işlemlerini rahatça kullanabilirsiniz.

Düzenli güncellemeler mevcut ve kolayca indirilebilir. Bu, elektronik cihazlar arasındaki sıkı bağlantıları güvenli ve virüslerden arınmış hale getirir. Günümüzde dijital dünyada her gün yeni tehlikeler ortaya çıkmaktadır. Yazılımınızı ve gizliliğinizi korumanız önemlidir.

Eğer karşılaştırma oyunları oynarken gözlerin yoruluyorsa ve bu nedenle oyun becerilerinin düşüyorsa, nedeni küçük ekran ve küçük simgelerdir. Renkleri ve şekilleri ayırt etmekte kullanılan reseptörler yorulur ve işlevini yitirir. Bunu önlemek için PC’de oynamak daha iyi bir seçim olacaktır. Nox App Player for Windows veya Mac kullanarak oyunu indirerek, büyük ekranda oynayabilirsin. Böylelikle oyun daha uzun süre oynanabilir ve oyun becerilerin düşmez.

Eğer rol yapma oyunları oynarken arkadaşlarınla online olarak oynuyorsan ve internet bağlantın nedeniyle problemler yaşıyorsan, bunun çözümü evdeki internet bağlantını kullanmaktır. Sınırsız internet bağlantısı sayesinde arkadaşlarınla oynarken data kullanımınla ilgilenmen gerekmez. Nox Player app ile PC’de oynadığında, oyunun görüntü ve ses kalitesi daha iyi olacaktır.

Tablette oynadığın yarış oyunları seni heyecanlandırıyor ama hassas sürüş için yeterli kontrol sağlamıyor. Harika bir oyun tekerleğin var ama sadece USB portuna bağlanabiliyor. Bu nedenle tablette oynamak mümkün değil. Peki ne yapmalısın?

Oyun tekerleğini kullanarak PC’de yarış oyunlarını oynamayı deneyebilirsin. Nox emülatörü Android arayüzünü dönüştürerek bu seni yapmana olanak tanıyabilir. Joystick ve diğer harici oyun araçları PC veya laptop’una bağlanarak daha etkileşimli bir oyun deneyimi sağlar. Bu araçlar genellikle dokunmatik kontrollerden daha iyi çalışır.

Android ve iOS hayranları için harika bir alternatif Nox App Player, bilgisayarında akıllı telefon uygulamalarını çalıştırmak için go-to platformudur. Büyük bir PC veya Mac’in avantajlarına sahip olurken Android veya iOS oyunlarını ve uygulamalarını oynayabilirsin. Eğer telefonun küçük ekranından, internet bağlantı problemlerinden, düşük ses kalitesinden veya kullanımı zor olan tuş takımından sıkıldıysan, bir akıllı telefon OS emülatörü hayatını daha iyi hale getirecektir.

Eğer diğer Android veya iOS emülatörlerini denemek istersen, BlueStacks çok hızlı ve PC’de birden fazla uygulama çalıştırabilir. KOPlayer hızlı oyunlar için en iyidir ve oyun sırasında ekranını kaydedebilmeni sağlar. Remix OS Player özelleştirilebilir bir platforma sahiptir ve ağır oyun uygulamlarını oynamak için harikadır.

Nox App Player Ekran Görüntüleri


47312 Img 63C520B07D05C 2

47312 Img 63C520B172E63 4

47312 Img 63C520B27355C 6

47312 Img 63C520B368A44 8

Bilgisayara “Nox App Player” Nasıl Yüklenir?


“Nox App Player” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Nox App Player” nasıl silinir?


“Nox App Player” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir