Search
Generic filters

Opemin neye iyi gelir?

42937 Img 63B1570Dd63F8 1

Opemin 8 yaş ve üzeri çocuklarda konuşma terapisi gibi uygun yöntemlerle birlikte, disleksi (okuma/yazma güçlüğü) tedavisinde kullanılır.

OPEMİN, turuncu renkli, oblong, bikonveks, çentikli film tabletler şeklindedir. Her pakette, alüminyum folyo/şeffaf PVC blister ambalajda 30 tablet bulunur. OPEMİN, nootropik ilaç grubundadır. Nootropikler, öğrenme, hafıza, dikkat ve farkındalık gibi bilişsel süreçleri, yatıştırıcı veya uyarıcı etkisi olmaksızın geliştirir. OPEMİN; Erişkinlerde

  • Psiko-organik sendromların belirtiye yönelik (semptomatik) tedavisi, hafıza kaybı, dikkat eksikliği ve araç kullanma yeteneğinin kaybı gibi bulgularla seyreder, Kortikal kaynaklı miyoklonus (bir veya daha fazla uzuvda veya gövdede kısa, ani (“flaş-benzeri”) kas kasılmaları) tedavisi (tek başına veya diğer ilaçlarla birlikte), Baş dönmesi ve ilişkili denge bozuklukları (vazomotor veya psişik kökenli sersemlik hissi hariç) için kullanılır.

Opemin uyku yapar mı?

Opemin içeriğinde FD&C Sarı #6/Sunset Sarısı FCF Alüminyum Lak bulunur. Bu yardımcı madde, alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Opemin, baş dönmesi veya uyku hali yaratabileceğinden, araç veya makine kullanırken dikkatli olunmalıdır.

Opemin fiyati ne kadar?

Opemin, perakende satış fiyatı 55.52 TL’dir.

Sadece eczanelerde satılır.

Barkod numarası 8699578093013’dür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir