Search
Generic filters

Our Life: Beginnings & Always Ücretsiz İndir (PC İçin)

Our-Life-Beginnings-Always-Preinstalled-Steamrip

Sen tasarlayarak kendi karakterini yarattığın ve yanındaki yalnız çocukla birlikte çocukluğundan yetişkinliğe büyüdüğün nostaljik bir görsel roman. Bu neredeyse tamamen özelleştirilebilir, seçim yoğunluğu olan bir hikayeyle kendine ait bir deneyim yarat. Our Life: Beginnings & Always, acı veren duyguların (üzüntü, öfke, stres ve endişe gibi) ifade edilebildiği ve daha sonra rahatlama, anlayış ve destekle karşılandığı hissedebileceğin bir simülasyon ve “daha iyi hissetme” oyunudur.

Hayatın önemli basamaklarına odaklanırken aynı zamanda günlük yaşamın tanıdık anlarına da odaklanan hoş bir deneyimdir. Hatta tercih ettiğin bir içecek türüne sahip olma ve komşunun ne olduğunu hatırlayacak kadar önem vermesi gibi küçük ayrıntılarda bile belirgin miktarda özelleştirme yapabilirsin.

Jamie Last (değiştirilebilir isim) son birkaç haftadır yaz aylarının keyfini sürüyor. Sekiz yaşındayken, okulsuz maceraların sonsuz gibi göründüğü hiçbir şeyin bundan daha iyi olmadığı düşünülüyor, özellikle de plaja yürüme mesafesinde yaşıyorsanız. Bir akşam eve sıcak bir güneş battığında dönerken, Jamie bir yabancı tarafından yaklaşılır. Adam bir yardımsever çocuğa ihtiyacı olduğunu söylüyor ve buna karşılık ödeme yapacağını bile teklif ediyor. Tek çocuğu olan oğluyla arkadaş olmasını rica ediyor.

Kişi, Jamie’nin yeni komşusu Bay Holden ve tuhaf ve tuhaf isimli çocuğunun, Cove’un babası. Jamie ne yapmak istese de, Cove hiçbir yere gitmeyecek. Tahmin edilenden çok daha uzun süre Jamie’nin hayatında yer alacak.

Our-Life-Beginnings-Always-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Our-Life-Beginnings-Always-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows XP ve daha yenisi
  • İşlemci : 2Ghz
  • Bellek : 1 GB RAM
  • Grafikler : DirectX veya OpenGL uyumlu kart

OYUN BİLGİSİ

  • Tür: Yetişkin, Etkileşimli kurgu, Görsel roman, Side, 2D
  • Geliştirici: GB Yama Oyunları
  • Platform: bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 952 MB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir