Search
Generic filters

OverDrift Festival Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Overdrift-Festival-Preinstalled-Steamrip

Hoş geldin OverDrift festivaline – araba kültürü ve sporun büyük bir kutlaması. Drift yarışmalarına katılın. Geniş bölgeleri keşfedin ve ikonik pistleri ve konfigürasyonları bulun. Tek ve çoklu oyunculu zorluklar, görevler ve etkinlikler. Arkadaşlarınızla çevrimiçi antrenman yapın, dünyanın her yerinden rakiplerle yarışın. Sürücüler arasında puan kazanın, hayran beğenileri kazanın. Japon, Amerikan, Alman ve Rus arabaları – benzersiz bir koleksiyon toplayın. Arabaları yükseltin, ayarlayın ve özelleştirin. Gelişmiş stil sistemini kullanarak arabalarınız için özel livrelere yaratıcı ve kendinizi gerçekleştirin.

Yarışlara katılmak gibi gerçek bir sürücünün duygularını yaşayın: pistteki izleyiciler ve hayranlar sürüşünüzü takdir edeceklerdir. Başarılarınızı arkadaşlarınız ve benzer düşünen insanlarla paylaşın. OverDrift festivalinde gizem ve rekabet, sevinç ve gözyaşları, dram ve kutlama. En son bilgiler, ekran görüntüleri ve daha fazlası için Steam topluluğuna katılın ve sosyal ağlardaki kamuya abone olun.

Düzinelerce kilometrelik resimli yollar ve pistler: ana yollar, dağ “toge” yılanları ve banliyö otoyolları, hipermarket otoparkları ve endüstriyel bölgeler, spor pistleri ve drift parkları. Ana yolların trafiği. Gerçek profesyonel driftçiler tarafından tanınan ikonik pist konfigürasyonları genel oyun dünyasına entegre edilmiştir. Spor pistlerinin atmosferi en yüksek ayrıntı seviyesiyle yaratılmıştır. Çevre ve arazi sayesinde yollar gerçek gibi algılanır. Birçok etkinlik ve görev, motorsporları ve stil festivalinde drift yarışları.

Araba tercihlerinize yakın ruhlu arkadaşlar edinin. Paylaşılan oyun dünyasında açık bir çevrimiçi lobide toplantılar ve yarışmalar düzenleyin ve dünyanın her yerinden birçok katılımcı ile rekabet edin. Pistte hayranların ve izleyicilerin popülaritesini kazanın, yeni arabalar ve ayarlamalar için para kazanın, beğenileri biriktirmek için arabalarınızı özelleştirin. Kendi takımınızı ve kulübünüzü oluşturun, festival sürücülerinin üst sıralarına yükselin.

Overdrift-Festival-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Overdrift-Festival-Steamrip.jpg (541×338)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi: 10, 11
 • İşlemci: 2.0 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 950 with 2GB of VRAM
 • DirectX: Sürüm 12
 • : Geniş bant Internet bağlantısı
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

 • Tarz: Devasa Çok Oyunculu, Yarış, Simülasyon, Spor, Erken Erişim
 • Geliştirici: OverDrift Ekibi
 • Peron: Kişisel bilgisayar
 • Oyun Boyutu: 4.2 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir