Search
Generic filters

Paramedik Özel Üniversite Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Paramedik Özel Üniversite Fiyatları

Paramedik, Acil Tıp Teknikeri olarak da bilinir ve acil durumlarda hasta ve yaralılara ilk bakım yapar. Paramedik, acil durum çağrılarına cevap verir, tıbbi hizmetler sunar ve hastaları tıbbi tesislere taşır.

Paramedik olmak için üniversitelerin 2 yıllık İlk ve Acil Yardım Paramedik (ATT) bölümünden mezun olmak gerekir.

Başvuruda aranan şartlar arasında sürücü belgesi almaya engel olmamak, ruh sağlığının yerinde olduğuna dair belge almış olmak, kayıt tarihinde 17 yaşını tamamlamış, 23 yaşından gün almamış olmak, boy uygunluğu ve fiziksel yeterliliğe sahip olmak yer alır.

Paramedik Ne İş Yapar?
Paramedikler, acil tıbbi durumlar için ilk müdahaleyi yaparlar. Acil Servislerinde kaza ve yaralanmalar sonucu gelen hastaların ilk müdahalesini yaparlar.
Paramedikler, hayati tehlike içeren durumlarda acil müdahale gerçekleştirir ve hastanede diğer personellere hastalar ile ilgili net bilgi verirler.
Acil durumlarda kanama durdurma ve diğer müdahaleler yaparlar. Paramedik olarak adlandırılan acil tıp teknisyenleri, hayati tehlikeye sahip hastaların hastaneye ulaştırılmasında önemli bir rol üstlenirler.
Paramediklerin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Paramedikler, acil durumlarda hastalara hizmet sunan profesyoneldir. Bu kişiler, aracı doğru bir şekilde kullanabilmeli, sedye taşıyabilmeli ve hızlı karar verebilmelidir.

Ruh sağlığı yerinde olanlar bu meslekte çalışabilir. Paramedikler, acil müdahale gerçekleştirirler, hastaları stabil hale getirirler ve acil durumlarda hasta nakle hazır hale getirirler.

Ayrıca doğum sırasında da destek olurlar. Özellikle travmatik durumlarda hasta stabilizasyonunun sağlanmasında önemli rol oynarlar.

Güncel Paramedik Özel Üniversite Fiya Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Paramedik Özel Üniversite Fiya satın almak isteyen herkes internette Paramedik Özel Üniversite Fiya fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Paramedik Özel Üniversite Fiya fiyatı şu şekilde:


İstanbul Acıbadem Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Tam Burslu
İstanbul Acıbadem Üniversitesi İlk ve Acil Yardım %50 Burslu- 16.460 TL
İstanbul Acıbadem Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Ücretli- 33.000 TL
İstanbul Bilgi Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Peşin-23.430 TL
İstanbul Bilgi Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Taksitli-24.200 TL
Antalya Bilim Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Tam Burslu
Antalya Bilim Üniversitesi İlk ve Acil Yardım %50 Burslu- 16.000 TL
İzmir Ekonomi Üniversitesi 19.800 TL
İstanbul Medipol Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Burslu
İstanbul Medipol Üniversitesi İlk ve Acil Yardım %50 Burslu- 26.250 TL
İstanbul Medipol Üniversitesi İlk ve Acil Yardım (İngilizce) %50 Burslu- 26.250 TL
Kapadokya Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Ücretli-23.400 TL
Kapadokya Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Ücretli-Bölge Burslu-20.000 TL
Kapadokya Üniversitesi İlk ve Acil Yardım Tam Burslu
Kapadokya Üniversitesi İlk ve Acil Yardım %25 Burslu-17.500 TL
Demiroğlu Bilim Üniversitesi 21.250 TL

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Paramedik Özel Üniversite Fiya fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Paramedik Özel Üniversite Fiya fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Paramedik Özel Üniversite Fiya Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Paramedik Özel Üniversite Fiya hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Paramedik Özel Üniversite Fiya fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Paramedik Özel Üniversite Fiya hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Paramedik Özel Üniversite Fiya Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Paramedik Özel Üniversite Fiya değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yasal Uyari 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir