POP Peeper

POP Peeper, Windows bilgisayarlar için bir e-posta bildirim yazılımıdır. Bildirim ayarlarını kendi gereksiniminize uygun şekilde yapılandırabilir mesela gönderen e-posta hesabına göre çeşitli renk kodlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz gibi gelen spam postaları otomatik filtreleme mümkün.

Her gönderici için ayrı ayrı bildirim sesi seçebilir, sistem tepsisinde göndericinin kimliğine göre uygun bir renk gösterimi sağlayabilir veya her posta geldiğinde programın arayüzünün otomatik olarak açılmasını tercih edebilirsiniz.

Bu araç ücretsiz email sağlayıcıları olan Gmail, Hotmail, Yandex gibi servisler ile uyumludur ve IMAP ile POP3 desteği bulunmaktadır.

POP Peeper programının kullanıcı arayüzü temiz ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. Sadece birkaç kurulum ayarıyla programı kullanmaya başlayabilir ve farklı ihtiyaçlarınız için programın resmi sitesinden çeşitli eklentileri ücretsiz indirebilirsiniz.

Örneğin Outlook veya Thunderbird gibi e-posta platformlarındaki tüm mailleri POP Peeper içerisine toplu olarak aktarabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi