Prezervatif nasıl kullanılır (takılır)? 2023 En güncel bilgiler

Okey Prezervatif nasıl takılır? - YouTube

İlk olarak, bedeninize uygun bir prezervatif seçmeniz gerekir. Çok geniş olsa kayabilir, çok dar olsa yırtılma riski taşır.

Lütfen satın aldığınız prezervatifin tarihinin geçmemiş olduğundan emin olun. Açmadan önce, prezervatifi iyice paketin diğer tarafına itin ve paketi elinizle yavaşça yırtın. Prezervatifi kesici aletlerle kesmeyin, böylece zarar görmemesi sağlanır.

Ayrıca prezervatifin iç ve dış kısmının farkını bilin. Bazıları karanlıkta prezervatifin içini dışa takar ve bazı prezervatifler iç veya dışında ilaç veya diğer kimyasal maddeler içerebilir. Bu nedenle prezervatifin içini dışa takmak etkisiz olabilir.

Prezervatifi takmadan önce, hazneye hava almalısınız. Ön sevişme yapmadan önce takmanız önerilir. Prezervatifi takarken, penisiniz partnerinizin hassas bölgesi ile temas etmemelidir. Prezervatifi sıkıca penisinizin dip bölgesine yerleştirmelisiniz.

Seks sırasında yırtılma oluşursa, seksi hemen sonlandırmalı veya gebelikten korunma işlemi yaptırmalısınız. Ayrıca, prezervatifin çıkarılması da önemlidir. Boşalmadan sonra prezervatifi altından tutup penisiniz yumuşamadan çıkarmalısınız.

Prezervatif çıkarılırken spermlerin çıkmamasına dikkat etmeli ve acil gebelikten korunma işlemi yaptırmalısınız. Prezervatiflerin tek kullanımlık olduğunu unutmayın.

Bu bilgilerle, prezervatifin nasıl kullanılacağı hakkında kafanızda bir soru kalmamalıdır. Bundan sonra seks yaparken, prezervatifin nasıl takılacağı endişesi taşımamanız gerekir.

pesado Tulipanes Fiordo bayan prezervatifi nasıl takılır Pareja mirar televisión radio


Aşağıdakine benzer soruların cevaplarını yukarıdaki makalede bulabilirsiniz:

Ilişkide prezervatif ne zaman takılmalı?
1 prezervatif kaç kez kullanılır?
Prezervatif ile iliskiye girilir mi?
Vajinada kalan prezervatif nasıl çıkar?
Prezervatif nasıl takılır Durex
Geciktiricili Prezervatif nasıl uygulanır
Kadın prezervatifi nasıl
Prezervatif nasıl takılır ekşi
Okey geciktirici Prezervatif Nasıl kullanılır
En iyi prezervatif hangisi
Erkek prezervatifi
Prezervatif nasıl Seçilir

Yayımlandı

kategorisi