Search
Generic filters

ProduKey İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Produkey

 • Programın lisansı: Ücretsiz / Riskli
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 75 KB
 • Programın üreticisi: Nir Sofer
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“ProduKey” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


ProductID ve CD-Key’i görüntüler ProduKey, NirSoft tarafından geliştirilmiş hafif bir araçtır. Bu tek kişilik web sitesi, hızlı, küçük ve etkili yazılım ürünleri sunar.

Bu program çözümü, masaüstünüzde şu anda yüklü olan Microsoft Office, Windows, Exchange Server ve SQL Server’ın ProductID ve CD-Key’lerini görüntülemenizi sağlar.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz pratik bir uygulamadır.

Kolayca erişin Bilgisayarınızda uygulamayı başlattıktan sonra, basit ve temiz arayüzü sayesinde kolayca ürün anahtarlarına erişebilirsiniz.

Yüklü uygulamaları otomatik olarak tarar ve hızlı ve düzgün çalışır. Ancak unutmayın ki x86 ve x64 işletim sistemleri ayrı oluşumlar sağlar.

Sadece birkaç saniye içinde, tüm girdileri ve ilişkili ürün anahtarlarını gösterme yeteneğine sahiptir.

Her uygulamanın önemli ayrıntıları, ana penceresinde görülebilir, ürün adı, ürün kimliği, ürün anahtarı, yükleme klasörü, hizmet paketi, bilgisayar adı ve değiştirilmiş tarih gibi.

Ayrıca, ‘Seçenekler’ menüsü sunulur, Windows Sürümünü çıkarmanıza ve Windows, Microsoft Office, Internet Explorer, SQL Server ve Exchange Server’ın çeşitli anahtarlarını görmenize izin verir. Bu, bir uygulamanın ürün anahtarını kaybettiğiniz veya unuttuğunuzda ve sisteminize yeniden yüklemek istediğiniz durumda yararlı olacaktır.

Ayrıca, bu aracın ürün anahtarlarını okuma konusunda birden fazla kaynak desteği sunması anlamına gelir.

Bu sayede uygulamayı yerel ve uzak bilgisayarınızdan bilgi yüklemeye, yazılım kayıt defteri arısından yüklemeye, belirli bir etki alanındaki tüm bilgisayarlardan yüklemeye veya belirli bir IP adresi aralığından yüklemeye ayarlayabilirsiniz.

ProduKey, basit görevini harika bir şekilde yerine getiren temel bir araçtır.

Ürün kimliği ve CD anahtarına kolayca erişmenizi ve okumanızı sağlayacak kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Eğer belirli bir uygulamanın ürün anahtarını hatırlamıyorsanız, bu program çözümü burada ve sizin için kurtarıcınızdır.


Not: Programın Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz.

ProduKey dili değiştirmek için, uygun dil zip dosyasını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak indirin, ‘produkey_lng.ini‘ dosyasını çıkartın ve ProduKey programını yüklediğiniz aynı klasöre koyun.

ProduKey Ekran Görüntüleri


2023 01 16 15 34 23 2

Bilgisayara “ProduKey” Nasıl Yüklenir?


“ProduKey” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “ProduKey” nasıl silinir?


“ProduKey” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir