Return to Monkey Island Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

return-to-monkey-island-preinstalled-steamrip

Dizinin yaratıcısı Ron Gilbert’in beklenmedik, heyecan verici dönüşü Return to Monkey Island, Lucasfilm Games işbirliğiyle geliştirilen efsanevi macera oyunları The Secret of Monkey Island ve Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge hikayesine devam ediyor. Son olarak zombi korsan LeChuck ile akıl oyunları savaşında kilitli kalan Guybrush Threepwood’dan uzun yıllar geçti. Sevgilisi Elaine Marley, yönetimden vazgeçti ve Guybrush kendisi de hayatını Monkey Island’in Sırrı’nı bulamadığı için amaçsız ve tatminsiz bir şekilde geçiriyor.

Kaptan Madison liderliğindeki havalı, genç korsan liderler eski yönetimi görevlerinden almışlar, Melee Adası kötüye gitmiş ve ünlü iş adamı Stan “pazarlama ile ilgili suçlar” nedeniyle hapse atılmıştır. Tanıdık adalardaki eski arkadaşlarla ve yeni yüzlerle atışın ve tehlikeli yeni liderliğin altında dolaşın. Daha sonra, zor durumlarınızdan çıkarken yüksek denizlere çıkın ve yeni ve bilinmeyeni keşfedin. Zekice bulmacalar, tuhaf durumlar ve yıkıcı yanıtlar, Guybrush’ı zaferle ayıran tek şeydir.

Klasik tıklama ve kontrol oyununu modern güne taşıyan cesur korsanlar, klasik macera oyunu kontrollerinin zekice bir evrimiyle adaları keşfedecekler. Bağlamsal etkileşimler, reaktif diyalog ağaçları ve kullanımı kolay bir envanter sistemi, korsanlığı kolaylaştırır. Melee Adası’nın bazen dostça sınırları içinde, eski arkadaşlara ve yeni yüzlerin baskısını yapan liderler tarafından yönetilen tanıdık bir yerde gezinin. Terror Adası ve ürpertici Brrr Muda karakolları gibi haritası çıkarılmamış bölgelere doğru ilerleyin, hem müttefikler hem de düşmanlar edinin.

return-to-monkey-island-screenshots-steamrip.jpg (583×338)

return-to-monkey-island-steamrip.jpg (583×338)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD FX-4300 (4 * 3800) veya eşdeğeri / Intel Core i3-3240 (2 * 3400) veya eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD 7750 (1024 VRAM) veya eşdeğeri / GeForce GT 640 (2048 VRAM) veya eşdeğeri
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Macera, Günlük
  • Geliştirici: Korkunç Oyuncak Kutusu
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 4.3 GB

[acf field=”buton”]


Yayımlandı