Serbest Avukat Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

[xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarına zam geldi! Enflasyon zammından [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] da nasibini aldı! Peki yeni zamlı [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu dersiniz?

Son yapılan zamlardan sonraki [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları şu şekilde:

2023 [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu? [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] ayda kaç para kazanıyor?


  • Kamuda çalışan avukatların maaşı şuan için 15.485 TL. Tabii ki buna çalışmayan eş yardımı, çocuk yardımı ve diğer ödenekler dahil edilmedi. Onlar da eklenince tatmin edici bir rakam ortaya çıkıyor.
  • Şirketlerde çalışan avukat maaşları da fena değil. Onlar da şuan için 15.000 TL’den başlayıp 40.000 TL’ye kadar yüksek maaş alabiliyorlar.
  • Ama serbest avukat maaşları pek de iç açıcı değil. Hele ki mesleğe yeni başlamışsa, ayda 8.000 TL hatta altında bile kazanabilir. Ama ilerleyen süreçte kendini ispatlarsa ve iyi iş çıkarırsa, tabii ki maaşı yükselecek ve tatmin edici hale gelecektir.
EN DÜŞÜK ORTALAMA EN YÜKSEK
Kıdemli Avukat 6.490  11.970  21.000 
Avukat 5.500  7.680  16.000

2023 yılı için en güncel [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nedir, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nasıl olunur, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] olma şartları ve [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm mesleklerin maaşını görmek için tıklayınız

Serbest avukatlar ne kadar kazanıyor?
Serbest avukat devletten maaş alır mı?
Özel avukatlar ne kadar maaş alır?
Yeni başlayan bir avukat ne kadar maaş alır?

Kendi bürosu olan avukat ne kadar kazanır
Holding avukat maaşları
Yeni başlayan avukat maaşı
Koç Holding avukat maaşları
Yeni Avukat maaşları 2022
Avukat maaşı ne kadar
Baroya kayıtlı avukatlar ne kadar maaş alır
Avukat maaşları özel sektör


Yayımlandı

kategorisi