Search
Generic filters

Silahlı Güvenlik Sertifikası Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Silahli Guvenlik Sertifikasi Fiyatlari 1

Silahlı Güvenlik Sertifikası fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Silahlı Güvenlik Sertifikası Fiya ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Silahlı Güvenlik Sertifikası ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Özel Güvenlik Sertifikası | Point Güvenlik Eğitimi

Güncel Silahlı Güvenlik Sertifikası Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Silahlı Güvenlik Sertifikası satın almak isteyen herkes internette Silahlı Güvenlik Sertifikası fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Silahlı Güvenlik Sertifikası fiyatı şu şekilde:

Ödeme
Seçenekleri

SİLAHLI EĞİTİM

SİLAHSIZ EĞİTİM

Peşin

2100.-TL 1700.-TL

2 Ay Taksit

1100TL x 2 = 2200.-TL 900 TL x 2 = 1800.-TL

3 Ay Taksit

750 TL x 3 = 2250.-TL 620 TL x 3 = 1860.-TL

4 Ay Taksit

575 TL x 4 = 2300.-TL 475 TL x 4 = 1900.-TL

  1. Kurs ücreti : Kurs fiyatları iller arası ve eğitim kurumlarına ve  şartlarına göre değişiklik gösterir.
  2. Ankara’da silahlı kurslar 600-700 TL arasında olup değişiklik gösterebilir. Güvenirlik açısından yüz yüze görüşmek ve kurs yerini görmek önemlidir!
  3. Poligon ücreti : 2015 yılından itibaren 80-100 TL arasındaki  poligon masrafı kurs ücreti içerisine dahil edilmiştir. Ayrıca talep edilip edilmediğini teyit ediniz!
  4. Sınav ücreti : 100 TL olarak , Polis Akademisi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Halk Bankası Ankara/Gölbaşı Şubesi hesabına   Eğitim kurumunun size vereceği İBAN numarasına,  tarafınızdan yatırılarak dekontun okunaklı bir sureti, sınav tarihinden en geç 40-45 GÜN ÖNCE  veya eğitim kurumunuzun size belirttiği tarihe kadar kurs yerine teslim  ediniz.
  5. Kimlik harcı : 2021 yılı içerisinde sınavı kazanıp Sertifikayı eğitim kurumundan aldıktan sonra Çankaya verasetler ve harçlar vergi dairesine 986 TL. Kimlik Harcı yatacaktır. Vezne Alındı Makbuzu alınacaktır.
  6. Sağlık raporu : Kurs başlama öncesi Silahlı-Silahsız Güvenlik kursuna dahil olacaklar Devlet hastanesinden 200 TL karşılığı ”Silahlı özel güvenlik olur , Silah taşımasında sakınca yoktur” raporu almak zorundadır.
  7. ÖGG Kimlik Müracaat Dosya  hazırlığı : Eğitim kurumumuzun web sayfası ve bizlerden destek alacaksınız.
  8. ÖGG Kimlik kartı Ücreti: Yeni Kimlik kartı ücreti dekontunun aslı 45 TL Halkbankası IBAN NO: TR02 0001 2009 4130 0016 0000 96 (413-16000096)

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Silahlı Güvenlik Sertifikası fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Silahlı Güvenlik Sertifikası fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Silahlı Güvenlik Sertifikası Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Silahlı Güvenlik Sertifikası hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Silahlı Güvenlik Sertifikası fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Silahlı Güvenlik Sertifikası hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Silahlı Güvenlik Sertifikası Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Silahlı Güvenlik Sertifikası değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.