Search
Generic filters

Sipraktin Şurup Fiyat 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Sipraktin Surup Fiyat 1

Sipraktin Şurup fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Sipraktin Şurup ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Sipraktin Şurup ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Sipraktin 2 Mg/5 Ml Surup (240 Ml) - Fiyatı, Nedir, Ne Işe Yarar, Nasıl  Kullanılır, Yan Etkileri

Güncel Sipraktin Şurup Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Sipraktin Şurup satın almak isteyen herkes internette Sipraktin Şurup fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Sipraktin Şurup fiyatı şu şekilde:


  • 5 ml 2 mg 240 ml Sipraktin güncel satış fiyatı 54.54 TL [ 26 Ağustos 2022 ] 
  • Etken maddesi: siproheptadin hidroklorür 
  • Kullanım amacı: Alerjik belirtileri yok etme. Örneğin kızarıklık, kaşıntı ve burun akıntısı yada ödem.
  • Doktora danışmadan asla kullanmayın. Zaten reçeteli ilaçtır.

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Sipraktin Şurup fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Sipraktin Şurup fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Sipraktin Şurup Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Sipraktin Şurup hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Sipraktin Şurup fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Sipraktin Şurup hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Sipraktin Şurup Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Sipraktin Şurup değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.