Search
Generic filters

Sound Booster İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Sound Booster Indir

 • Programın lisansı: Deneme
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 7 MB
 • Programın üreticisi: Letasoft LLC
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“Sound Booster” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Letasoft Sound Booster, rahatsız edici düzeyde düşük olan ve bilgisayar hoparlörlerinin daha yüksek bir ses çıkarabileceğini düşündüğünüz bir programın sesini artırmak için ekstra bir amplifikatör olarak kullanılabilir. Bu, ses veya video normal düzeyin altında kaydedildiğinde olabilir. Veya Skype üzerinden görüştüğünüz kişinin mikrofonu düzgün çalışmıyor gibi. Sesin çok sessiz olmasına sebep olabilecek pek çok neden olabilir ve bu durumda yapabileceğiniz tek şey, harici hoparlörler satın almaktır.

Ses seviyesini maksimumun üzerine çıkar Windows işletim sisteminde oynatılan tüm uygulamaların sesleri yüzde 500’e kadar artırılabilir. Letasoft Sound Booster, web tarayıcıları, çevrimiçi iletişim yazılımları (Skype, MSN, Live), tüm türlerde medya oynatıcıları ve oyunlar gibi programların seslerini artırabilir. Kısaca, Windows’ta ses çıkarabilen neredeyse herhangi bir programın ses seviyesi, Letasoft Sound Booster ile rahat bir seviyeye çıkarılabilir.

Çok kolay kullanım Sistem tepsisinden açılan kaydırıcıyı kullanarak mevcut ses seviyesini kontrol edebilirsiniz. Alternatif olarak, ses seviyesini artırmak ve azaltmak için sistem genelinde kısayol tuşları atayabilir ve bunları ses seviyesi ayarlamak gerektiğinde kullanabilirsiniz.

Sound Booster, Windows başlangıcında otomatik olarak başlatılabilir ve bu nedenle elle başlatmanız gerekmez. Bu, PC hoparlörlerinin çoğu durumda yeterli olmayan bir hacim seviyesine sahip olduğu durumlarda yararlı olabilir.

Ses bozulmaması Letasoft Sound Booster, mevcut kazanç seviyesini sürekli olarak izler ve örneklerin kırpılmasını önler, böylece tüm büyük ses bozulmalarını azaltır.

Ses artırmak için iki farklı yöntem Sound Booster, ses seviyesini artırmak için iki yöntem kullanır: kod enjeksiyonu ve APO etkileri. Her iki yöntem de kendi avantajları ve dezavantajları vardır. En çok oynatma durumlarını kapsamak için varsayılan olarak iki yöntem etkinleştirilir. Ayrıca, SuperBoost’u etkinleştirebilirsiniz, bu ekstra bir artış sağlayabilir ancak sesde hafif bozulmalara neden olabilir. Her zaman en yüksek ses seviyesi aradığınızda deneyebilir.

Sound Booster Ekran Görüntüleri


Letasoft Sound Booster 1.9.0.460 - Neowin

Bilgisayara “Sound Booster” Nasıl Yüklenir?


“Sound Booster” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Sound Booster” nasıl silinir?


“Sound Booster” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir