Search
Generic filters

Telefondan silinen fotoğrafları geri getirme programları (2023)

Telefondan Silinen Fotograflari Geri Getirme Programlari 1

Akıllı telefonların kullanımı ile, her şeyi sadece bir dokunuşla çekebilir ve otomatik olarak cep telefonunuzdaki fotoğraf galerisinde kaydedilirler.

Gerçekten, bu telefonlar fotoğraflarımızı nasıl çekip sakladığımızın şeklini değiştirdi.

Ancak fotoğrafların silinmesi konusunda birçok neden var. Bunlar arasında bozuk bir bellek, telefon yeniden formatlama, hatalı işletim sistemi sürümü, virüsler, sistem çökmesi, rooting hatası veya senkronizasyon sorunları yer alabilir.

Şanslıyız ki, Android telefonlardan silinen fotoğrafları geri yüklemek için basit yollar var.

Aşağıdaki adımları izleyin.

1-DiskDigger

Recover Deleted Photos From Android

DiskDigger, köklenmiş ve köklenmemiş Android cihazları destekleyen bir geri yükleme aracıdır. Ücretsiz bir araç olmasına rağmen, oldukça yararlı özellikler sunar.

Köklenmemiş telefonlar için temel tarama işlevi ve köklenmiş olanlar için tam tarama işlevi vardır. Bu araç, kullanıcının geri yüklemeden önce dosyaları incelemesine ve seçmesine de izin verir. Android telefonundan silinen fotoğrafları geri yüklemek için, aşağıdaki adımları izleyin.

Programı cep telefonunuzda yükleyin ve açın. Tam tarama ve temel tarama arasından seçim yapın. Taranması tamamlandıktan sonra geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin ve ardından bir ileti gösterilir. Dosyaları nasıl geri yükleyeceğinizi seçin.

DiskDigger ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız


 

2- Android Data Recovery

Transfer With Android Recovery

Bu uygulama, Android telefonunuzdan silinen fotoğrafları geri yüklemenize yardımcı olabilir ve köklenmiş veya köklenmemiş neredeyse tüm Android sürümleriyle tamamen uyumludur.

Diğer geri yükleme araçlarına göre, bu yazılım veriyi önce önizlemeye izin verir ve doğru geri yükleme garanti eder. Ayrıca, varolan veriyi değiştirmeden tüm veya seçilmiş dosyaları geri yükleme seçenekleri vardır.

Ayrıca hem dahili bellekten hem de SD karttan dosyaları geri yükleyebilir.

Android Data Recovery kullanarak silinen Android fotoğraflarını nasıl geri yükleyeceğinizi öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Bilgisayarınıza ücretsiz olan Android Data Recovery adlı bu programı indirin ve başlatın.
  2. Android cep telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın.
  3. USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.
  4. Bilgisayarınızda “Android Data Recovery” seçin, “Gallery” seçeneğini işaretleyin ve “Next” düğmesine tıklayın.
  5. “Silinen dosyalar için tarama” veya “Tüm dosyalar için tarama” seçin veya “Gelişmiş Mod” seçin.
  6. Ve “Next” ve “Start” düğmelerine tıklayın.
  7. Tarama tamamlandığında, seçtiğiniz öğeleri seçin ve “Recover” düğmesine tıklayın.

Not: Tarama işleminin tamamlanmasını sağlamak için cihazı geri yükleme işlemi sırasında bağlamayın. İşlem tamamlandıktan sonra, bilgisayarınıza geri yüklediğiniz silinen fotoğrafları alabilir ve Android telefonunuza aktarabilirsiniz.


3- FonePaw Android Data Recovery

Transfer With Fonepaw

Android’den silinen resimleri geri yüklemek için kullanabileceğiniz başka bir araç FonePaw’dir. Bu program aynı zamanda kişileri, mesajları, arama kayıtlarını, videoları, sesleri ve mobil belgeleri de geri yükleyebilir.

HTC, Sony, Google, Samsung, ZTE, Huawei, LG, Motorola gibi birçok marka Android cihazını destekler. Gerçek geri yüklemeden önce verinin önizlemesi de mevcut olduğundan, sadece gerekli olanı geri yükleyebilirsiniz.

Bu araç riskli değildir. FonePaw kullanarak Android telefonundan silinen fotoğrafları geri yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

Bu programı bilgisayarınıza yükleyin ve açın. Android cihazınızı bilgisayara kablo ile bağlayın. Ana ekranda, birkaç kategori var, “Gallery” kameranın kayıtları için veya “Picture Library” uygulamalar ve tarayıcılar tarafından alınan fotoğraflar için seçin. “Next” düğmesine tıklayın ve tarama işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Sonuç sayfasından geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin. “Recover” düğmesine tıklayarak bunları bilgisayarınıza kaydedin.

FonePaw Android Data Recovery ücretsiz indirmek için tıklayınız

Ekstra ipucu:

Artık Android’den silinen fotoğrafları etkili bir şekilde geri yükleyebileceğiniz araçları biliyorsunuz. Her zaman tüm resimlerinizin yedek bir kopyasını saklamak için dikkatli olun.

Telefonunuzu düzenli olarak yedekleme yapabilirak fotoğraflarınızı koruyabilirsiniz.

Ancak zamanınız yoksa, bir uygulama sizin için zaman kazandırabilir.

AirMore programı, hem Android hem de iOS akıllı telefonlarla uyumlu bir telefon yönetim uygulamasıdır.

Telefonunuzdan PC’ye veya PC’den telefona dosya aktarmak için kolayca kullanabilirsiniz.

Android’den silinen resimleri geri yükledikten sonra, bu araçla kolayca yönetebilirsiniz.

Ancak bu uygulamayı harika yapan şey, PC’nizde herhangi bir şey yüklemenize gerek kalmadan ve kablosuz olarak tüm dosyalarınızı telefonunuzdan aktarabilmenizdir.

47734 Img 63Cc36Cc969Ab 6

47734 Img 63Cc36Cd5Aa77 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir