Search
Generic filters

The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

The-Elder-Scrolls-Iv-Oblivion-Goty-Preinstalled-Steamrip

The Elder Scrolls IV: Oblivion Yılın Oyunu Edisyonu, tüm zamanların en iyi RPG’lerinden birini daha önce hiç olmadığı gibi sunuyor. En ayrıntılı ve canlı oyun dünyasına adım atın. Serbest oynama oyunu ve benzersiz grafiklerin güçlü bir kombinasyonu ile ana görevi kendi hızınızda çözebilir veya geniş dünyayı keşfederek kendi zorluklarınızı bulabilirsiniz.

Yılın Oyunu edisyonunda Knights of the Nine ve Shivering Isles genişlemeleri de dahil edilerek, zaten devasa olan Oblivion dünyasına yeni ve benzersiz görevler ve içerikler ekleniyor. Eleştirmenlerin 2006’nın En İyi Oyunu olarak adlandırdığı Oblivion’ı neden öyle olduğunu görün. Asil savaşçıdan sinsice suikastçiye kadar her türlü karakteri yaratın ve oynayın.

Yeni bir savaş ve sihir sistemi, her darbenizi hissettiğiniz birinci şahıs rol yapma oyununu yeni bir yoğunluk seviyesine getiriyor. Bu devrim niteliğindeki AI sistemi sayesinde Oblivion’ın karakterleri tam gün 24/7 programlarına sahiptir ve çevrelerine bağlı olarak kendi tercihlerini yapabilirler. Yapay zeka olmayan karakterler, yeme-içme, uyku ve hedefleri tamamen kendi başlarına tamamlayabilirler. Keşfedilecek Yeni Topraklar: Shivering Isles genişlemesinde, kendi imajında yaratılmış bir dünya görün, Mania ve Dementia arasında bölünmüş, Oblivion’da hiç yaşamadığınız gibi bir dünya.

Shivering Isles sakinleri olan iğrenç böcekler, Flesh Atronachs, iskelet Shambles, amfibik Grummites ve birçok diğer yaratıkla savaşın. Knights of the Nine uzun süredir dağılmıştı. Epik bir görev hattında Cyrodill’in uçsuz bucaksız bölgelerini dolaşırken, eski ihtişamlarını geri kazanın. Bu geniş kalede asil bir savaşçının hayatını yaşayın, özel odaları, büyük yemek salonu ve şarap mahzeniyle.

The Elder Scrolls Iv Oblivion Goty Steamrip 2

The-Elder-Scrolls-Iv-Oblivion-Goty-Screenshots-Steamrip.jpg (600×338)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows 2000, Windows XP 64-Bit
  • İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4 veya eşdeğeri
  • Bellek: 512 MB
  • Ekran Kartı: 128 MB Direct3D uyumlu ekran kartı ve DirectX 9.0 uyumlu sürücü
  • DirectX: DirectX 9.0c
  • Sabit Disk: 4,6 GB

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Aksiyon, Macera
  • Geliştirici: Hiper garip
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 5.2 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir