The Outbound Ghost Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

the-outbound-ghost-preinstalled-steamrip

The Outbound Ghost, bir macera RPG’si olup, hayaletlerin ölümden sonraki hayata yükselmesine yardım etmeyi konu almaktadır. Outbound kasabası tam anlamıyla bir hayalet kasabasıdır, çözülmemiş dünyasal sorunları olan sıkıntılı hayaletlerin evi. Geçmişle mücadele et, yeni yetenekler kazan, bulmacaları çöz ve Outbound’un sırlarını açığa çıkararak ölü sakini bulup onları esaretten kurtar, hayalet limbo’sundan özgürleştirerek huzur bulmalarına yardımcı ol.

Renkli karakterler: Yolda sevimli hayaletlerle tanışın, her biri kendine özgü bir hikayeye sahip olanlar Savaş karşılaşmaları: Pişmanlık, Yoldaşlık ve Kıskançlık gibi kişilik özelliklerinizin parçalarını kilitleyin ve onları sıra tabanlı savaşlarda parti üyesi olarak kullanın. Aspects Sistemi: Savaş karşılaşmalarını kazandıktan sonra kazanılan malzemeleri rozetlere dönüştürerek çeşitli etkilere ve istatistik artışlarına sahip olanları donatın. 2.5D dünyası: Sevimli, kağıt tarzı karakterler, derinlik ve detayla dolu bir dünyada yaşayarak belirgin göz alıcı bir görsel tarz yaratıyor. The Outbound Ghost dünyasında, hayaletler pişmanlığın somut halidir.

Çoğu insan öldükten sonra ölümden sonraki hayata gider, ancak önceki hayatlarından mutsuz olanlar hayalet olurlar ve yanlışlarını düzeltene kadar yerleri hayaletlerin uğrak yeri olur. Tabii ki, bu her zaman mümkün değildir, çünkü hayalet olarak bunu yapmak insan iken yapmaktan çok daha zordur. Ancak bazıları bunu başarır ve sonsuz mutluluğun keyfini sürebilirler. The Outbound Ghost’ta, göreviniz başkalarına geçmiş hayatlarını düzeltmelerine veya kabullenmelerine yardımcı olmaktır, böylece sonsuz mutluluğun zevklerinin tadını çıkarabilirler. Kendiniz için de bunu başarmalısınız, ancak geçmiş hayatınızın hatalarını hatırlamadığınızda bile bu çok kolay değildir.

the-outbound-ghost-screenshots-steamrip.jpg (600×337)

the-outbound-ghost-steamrip.jpg (600×336)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Ekran Kartı: Integrated
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Macera, Bağımsız, RPG
  • Geliştirici: Çağdaş Oyunlar
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 3.5 GB

[acf field=”buton”]


Yayımlandı