Tüm Tweetleri Toplu Silmek İçin 4 Mükemmel Yöntem (2022)

Tum Tweetlerinizi Nasil Silebilirsiniz 4 Yol 9

Birçok kişi Twitter hesabındaki eski mesajların hepsini birden topluca silmek istiyor. Çünkü eskiden yazdığı mesajlar gün gelip aleyhine kullanılabiliyor.

Twitter hesabınızı sıfırlamak ve taze bir başlangıç yapmak istiyorsanız, sizlere bunu en kolay ve en garantili yoldan yapmanız için 4 farklı taktik anlatacağım.

Twitter Toplu Tweet Silme Nasıl Yapılır? Bilgisayarda ve Telefonda

1. TweetDelete

TweetDelete Tweet mesajları yönetmek için en popüler servislerden biridir. Bu araç sayesinde hem geçmişte yazdığınız tüm tweetleri silebilir hem de gelecekte yazdığınız mesajların seçtiğiniz belirli bir süre sonunda otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz kullanımda TweetDelete en fazla 3200 adet mesaj silme izni veriyor. Ayrıca en son yaptığınız 3200 adet beğeni de silebiliyor.

Eğer bu sayıdan daha fazlasını isterseniz, premium üyeliğe geçmeniz ve arşivinizi zip dosyası olarak siteye yüklemeniz gerekiyor. Böylece bu arşiv dosyası sayesinde tüm tweet mesajlarınızı silebilir.

Eğer 3200’den fazla mesajınız yoksa, ki pek çok kişinin daha az mesajı var, o zaman TweetDelete sizin için tüm mesajları silmek adına en iyi seçenek. Zaman tünelini tamamen silebilir ve bundan sonraki mesajları da seçtiğiniz bir sürenin sonunda otomatik olarak sildirebilirsiniz.

Bu süre seçenekleri şunlardır:

 • Bir hafta
 • İki hafta
 • Bir ay
 • İki ay
 • Üç ay
 • Altı ay
 • Bir yıl

Genellikle her iki günde bir çalışarak yeni tweet mesajları tespit eder ve seçtiğiniz aralık içindeyse otomatik bir şekilde siler. Silindiği takdirde bir daha geri getirmek imkansızdır.

Eğer yeni mesajları silmesini istemiyorsanız, Güvenlik ve hesap erişimine gidin, Uygulamalar ve oturumlar seçeneğine tıklayın, açılan sayfada bağlı uygulamalara tıklayın. Açılan sayfada TweetDelete.net seçeneğine tıklayın ve uygulama izinlerini iptal edin.

2. TweetEraser

TweetEraser ücretsiz kullanımda 3200 mesaj silme limiti var. Ama Tweet arşivinizi yükleyerek bir miktar daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Ufak bir ücret karşılığında 30 gün boyunca bu servise erişim sağlayabilir ve dilediğiniz kadar çok sayıda mesajı silebilirsiniz. Hatta iki veya daha fazla Twitter hesabındaki mesajları dahi toplu olarak silebiliyor.

 1. Siteye giriş yaptıktan sonra Tweets yazan soldaki menüye giriş yapın ve tüm Twitter arşivinizi siteye yükleyin.
  Tum Tweetleri Silme 15
 2. Ardından arama filtrelerini kullanarak örneğin tarih, hashtag ve yazılan kelimelere göre dilediğiniz mesajları listeleyebilir ve hepsini birden toptan silebilirsiniz.
 3. Silmeye hazır olunca Delete Tweets yazan butona basmanız ve kararınızı onaylamanız yeterlidir.
 4. Bir süre sabırla bekledikten sonra tüm mesajlarınız silinmiş olacak.

3. TweetDeleter

Bir diğer güvenilir seçeneğimiz  TweetDeleter.

Fakat premium üyelik satın alarak kullanabilirsiniz.

Hemen boş ver demeden önce dinleyin. İşinize yarayacak güzel özelliklere sahip. Aslında ücretsiz versiyonu yeterli ama gerçekten size faydası dokunması için premium üyeliğe yükseltmeniz gerekiyor.

Premium hesapla belirli kriterlere uyan mesajları aratıp sadece o mesajları toplu olarak silme imkanı tanıyor.

Gerekli ayarları yaparak belirli sürenin sonunda otomatik mesaj silme yada belirli sürenin sonunda beğenileri geri alma gibi harika özelliklere sahip.

Tabii ki dilerseniz tüm mesajları toplu olarak tek tıkla silebilirsiniz. Hatta hangi mesajların silindiğini görebilirsiniz ama bunun için ekstra bir ücret daha ödemenizi talep ediyor.

Twitter bizlere her seferinde daima tek bir Tweet silme izni veriyor. Eğer birkaç Tweet silecekseniz bu yöntem gayet faydalı.

Ama silmeniz gereken binlerce Tweet mesajı varsa, farklı bir çözüm bulmak zorundasınız.

İşte Twitter’ın önerisi (biz tavsiye etmiyoruz):

 1. Geçici bir kullanıcı adıyla yepyeni bir Twitter hesabı açın.
 2. Eski hesabınızdaki kullanıcı adınızı yeni hesabınıza aktarın.

Tamam bu yöntem tüm mesajlarınızı tümüyle tamamen silecek. Fakat aynı zamanda tüm takipçilerinizi ve takip ettiğiniz kişileri de siliyor. Dolayısıyla biz bunu önermiyoruz.

Silinen Tweetlere Ne Olur?

Silmeyi onayladığınız binlerce Tweet öyle birden bire silinmez. Çünkü Twitter buna izin vermez. Saat başı yalnızca sınırlı sayıda mesajı silme izni var. Dolayısıyla her bir mesajı ayrı ayrı tek sildiği için, tüm mesajların silinmesi aslında uzun bir süre alır. Ama size düşen bir iş yok çünkü bu servisler arka planda her şeyi kendisi halleder. Siz sadece bekleyerek tüm mesajlarınızın silindiğini görüyorsunuz.

Silinen mesajlar zaman tünelinizden silineceği gibi, arama sonuçlarından da silinir ve takipçilerinizin hesabından da silinir. Kısacası her yerden silinir.