Search
Generic filters

UNDETECTED Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Undetected-Preinstalled-Steamrip

Chicxulub Perpetual Energy Station alanında operasyon yürüten ‘Los Desplazados’ devrimci grubunun lideri Gloria da dahil olmak üzere bir hücre kayboldu. CIMACORP grubunun gölge ajanı ve reformist Desplazados isyancısı Tenoch Kaan, Gloria ve ekibini bulmak için görevlendirildi.

En son biyoteknolojik geliştirmelerle donatılmış olan Kaan’ın görevi, CIMACORP’un varlığına dikkat çekmeden kayıp Desplazados’u bulmaktır. Gizlenin: Gölgede saklanarak ve görünmez olmaya çalışarak tespit edilmeyin. Işıkları kapatın ve sızmak için karanlık alanlar oluşturun.

Ayak izi bırakmamaya dikkat edin. Sesi akıllıca kullanın: Her adım, yüzey, silah ve eşya düşman dikkatini çekebilecek bir gürültü çıkarabilir. Mümkün olduğunca sessiz olun veya taktiksel olarak sesi avantaja dönüştürmek için kullanın. Keşif modu: Augmente edilmiş bir tepeden bakışla çevrenizdeki alanın düzenini yavaşlatın ve değerlendirin.

Düşman pozisyonlarını gözlemleyin ve bir sonraki hamlenizi planlayın. Öldürücü güç kullanımına izin verilmez. Bunun yerine, düşmanlardan kaçınmak için gizliliği kullanın veya onları etkisiz hale getirmek ve hareketsiz hale getirmek için çeşitli silahlar ve yakın dövüş saldırıları kullanın. Taktik araçlar: Kullanabileceğiniz bir dizi etkisizleştirici mermi ve patlayıcı var. Işıkları açıp kapatan lastik mermiler ve adım sesini susturmak için kullanılan bir çamur patlayıcısı dahildir.

Tutsakları kurtarın: Sağlık, batarya (zırh ve sağlığı geri yüklemek için kullanılan) ve anahtar kartları (daha fazla alanlara erişmek için kullanılan) kazanmak için CIMACORP tarafından yakalanan Desplazados üyelerini bulun. Zorluk seviyeleri: Affedici ve rahat bir gizlilik deneyiminden, ‘Mexican Extreme’ olarak adlandırılan, bir alarm tetiklendiğinde kaydı sıfırlayan dört ölçekli zorluk seviyesi arasından seçim yapın.

Undetected-Screenshots-Steamrip.jpg (600×337)

Undetected-Steamrip.jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows 64Bit
  • İşlemci : 2.9 GHz
  • Bellek : 4 GB RAM
  • Ekran Kartı : GTX 960 veya eşdeğeri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİSİ

  • Tür: Aksiyon
  • Geliştirici: Antonio Freyre
  • Platform: bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 1.4 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir