Search
Generic filters

Vasıfsız Gemi Personeli Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

Fotoğraf Açıklaması Yok.

Gemi elemanı, yük taşıyan gemilerde gerçekleştirilen rutin bakım ve onarımların sorumluluğunu üstlenir. Bu pozisyon, deniz taşımacılığı sektöründe ihtiyaç duyulan bir iş gücüdür.

Gemi elemanlarının sorumluluk alanı, gemideki farklı bölümlerin bakım ihtiyaçlarına göre değişebilir. Bu pozisyon fiziksel gücü gerektiren işleri içermektedir.

Adayların başvuru esnasında bu noktaya dikkat etmeleri önerilir. Gemi elemanlarının görev ve sorumlulukları farklı olabilir.

Ayrıca, adayların deniz seyahatine engel bir durumu olmaması gerekir. Bu pozisyon, gemilerin rutin bakımlarını gerçekleştiren kişi olarak tanımlanabilir.

Gemi Elemanı Olmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Gemi elemanı olmak için gerekli olan şartlar arasında seyahat engeline sahip olmamak, alınmış sertifikalara sahip olmak, sağlık raporu, geçerli bir pasaport, yurt dışına çıkmaya engel bir durumda olmamak gibi sebepler yer alır.

Ayrıca gemici pozisyonunda görev almak isteyenler için denizcilikle ilgili lise, yüksekokul veya üniversite diplomalarına sahip olmak ve staj süresinin tamamlanması gerekir.

2023 Son yapılan zamlardan sonraki Vasıfsız Gemi Personeli maaşları şu şekilde:

2023 Vasıfsız Gemi Personeli maaşları ne kadar oldu? Vasıfsız Gemi Personeli ayda kaç para kazanıyor?


  • (Son güncelleme: 15 Ocak 2023) VASIFSIZ GEMİ PERSONELİ olarak başlangıçta 9,300 TL ile 14.000 TL arasında değişen bir maaşla işe başlıyorsunuz.
  • Daha sonra tecrübe ve beceriye göre 20.000 TL’ye kadar maaşlar yükseliyor. 
EN DÜŞÜK ORTALAMA EN YÜKSEK
Usta Gemici 23.630  29.530  54.240 
Gemi Elemanı 13.550  16.940  37.780
EN DÜŞÜK ORTALAMA EN YÜKSEK
Gemici 14.020  17.530  34.600

Not: Tüm maaşlar 2023 asgari ücret zammıyla birlikte, yani asgari ücret 8.500 TL olduktan sonra tekrar araşıtırılıp revize edilerek yüzde 55’lik asgari ücret zammına göre güncellenmiştir.

2023 01 15 11 11 04 2

2023 yılı için en güncel Vasıfsız Gemi Personeli maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak Vasıfsız Gemi Personeli nedir, Vasıfsız Gemi Personeli nasıl olunur, Vasıfsız Gemi Personeli olma şartları ve Vasıfsız Gemi Personeli görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere Vasıfsız Gemi Personeli maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Gemi personeli ne kadar maaş alıyor?
Gemici maaşı ne kadar 2022?
Gemi işçisi nasıl olunur?
Gemi iş ilanları doğru mu?

VASIFSIZ Gemi Personeli Maaşları 2022
Gemilerde VASIFSIZ eleman Ne is yapar
Bayraktar DENİZCİLİK Maaşları
Gemide çalışmak Yorumlar
Gemi Personeli Maaşları
Uzakyol gemici maaşları
Gemilerde çalışmak
Gemi personeli ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir