Search
Generic filters

Vectavir Fiyat 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Vectavir Fiyat 1

Vectavir 2023 yeni zamlı güncel fiyatına bakmadan önce bu ilacın ne olduğuna, ne işe yaradığına ve nasıl kulanıldığına kısaca göz atalım:

Vectavir krem, eczanelerde yıllardır uçuk tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Etken maddesi olarak Pensiklovir içerir. Bu krem, uçuk virüsünün yayılımını yavaşlatarak vücudun enfeksiyonla savaşmasına yardımcı olur. Ancak sadece eczanelerde satılmaktadır. Kullanmaya başladıktan hemen sonra iyileşme belirtileri gösterebilir.

Gebelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmamalıdır. Uçuk belirtileri olan bölgelere uygulanabilir ancak ağız içine, burun içine ve göz ve göz çevresine temas ettirilmemelidir. Ayrıca enfeksiyonlu bölgelere dokunduktan sonra gözlere dokunmaktan kaçınılmalıdır.

Vectavir kremi uygulamak uçuğun hızlı iyileşmesini ve ağrı süresinin kısalmasını sağlar. Uçuklar genellikle viral bir enfeksiyon nedeniyle ortaya çıkar. Virüs uzun süre durağan kalabilir, ancak tetiklendiğinde çoğalır ve uçuk meydana gelir.

VECTAVİR KREM NASIL KULLANILIR? 

Uçuk yaralarının üzerine reçetesinde belirtildiği şekilde ilacı uygulayın. Ilacı yaraları tamamen örterek sürün ve hafifçe yedirin. Bu ilaç sadece dudakların üzerindeki ve ağızın etrafındaki uçuk yaraları için kullanılmalıdır. Eğer 4 günlük tedavi sonrası enfeksiyon hala temizlenmemişse doktorunuza danışın.

Güncel Vectavir Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Vectavir satın almak isteyen herkes internette Vectavir fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Vectavir fiyatı şu şekilde:


  • (Son güncelleme 14 Ocak 2023) Vectavir uçuk kremi fiyatı şuan 107.04 TL olarak satılmaktadır
  • VECTAVIR % 1 KREM SATIŞ ÜCRETİ: 107 LİRA
  • Ülkemizde genellikle uçuk kremi olarak kullanılır ama doktora danışmadan almayınız
  • Her 1 g kremde 10 mg pensiklovir içerir ve herpex simplex virüsünün yol açtığı uçukları tedavi eder. Doktorunuzdan detaylı bilgi alınız.

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Vectavir fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Vectavir fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Vectavir Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Vectavir hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Vectavir fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Vectavir hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Vectavir Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Vectavir değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir