Volkswagen Passat Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Volkswagen Passat Fiyatı ve Özellikleri 2022 | VW

Volkswagen, hem güvenli hem de fiyatı uygun olan bir araba için tasarlanmıştır.

İşte tamda bu nedenle 2019 model Passat, sürprizler yerine tatmin arayanlar için mükemmel bir seçenek oluyor.

2014 yılında üretilmiş olan araba, 2019 yılında güncellenmiştir ve tasarım, teknoloji ve kalite gibi her alanda geliştirilmiştir.

Altıncı nesil olan Passat’ın beşinci nesli olarak değerlendirilen 2019 model Passat, MQB platformu dahil, tüm parçaları ile yenidir.

Ayrıca, sınıfının en geniş ürün gamlarından birine sahip olan Passat, geniş bagaj arayanlar için Passat Variant seçeneği ve maceracılar için Passat Alltrack seçeneği ile tamamlanmıştır.

Ancak, Volkswagen’in bir sonraki nesil için hangi kararı vereceği ve Passat’ın ne yönde evrileceği henüz net değil. Şu anda bilinen tek şey, Passat 9’un en azından Avrupa’da sadece Variant kasa tipiyle satılacağıdır. Ancak her an bir sürprizle karşılaşma ihtimali de mevcut.

Yeni nesil Volkswagen Passat, her açıdan daha modern ve keskin hatlı bir araba olarak tasarlanmıştır.

Geçmişteki Passat modellerine bakıldığında, şimdiki modelin önceki modellerine göre çok daha dinamik ve atraktif olduğu görülür.

Farlar, ön ızgara ve gövde, arabayı daha sıkı bir görünüme sahip yapmaktadır. Pürüzsüz akan gövdedeki köşe, kıvrım ve kat yerleri arabanın daha olgun bir model olmasını sağlamaktadır.

Volkswagen’in en büyük pazarı olan Çin’de, yılda yaklaşık 3 milyon adet satılmaktadır ve Passat’ın çok daha sert hamleler beklemekte saflık olur.

Hem daha ateşli bir Passat arayanlar için, Arteon modeli mevcut. Yeni nesil Passat, boy uzamamış, ancak aks mesafesinde 8 cm’lik bir artış ile hacmi arttırılmıştır.

Bu artışın faydasını en çok iç hacimde görmekteyiz, böylece tasarım faslını kapatmanın vakti gelmiş demektir.

Güncel [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

[xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] satın almak isteyen herkes internette [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] fiyatı şu şekilde:


04 Ocak 2023 / 2022 Model Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları

Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3)

Model (*4) Donanım Fiyat (*1-2-3-8)
Passat Alltrack 2.0 TDI 200 PS SCR 4M DSG Alltrack ₺2,077,200.00

Tavsiye Edilen Vergiler Hariç Opsiyonel Donanım Fiyatları

Euro 6 Fiyat Listesi (*3-5)

Opsiyonel Donanım Net Fiyat
Metalik Renk ₺7,910.00
Panoramik Açılır Cam Tavan ₺22,460.00

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

[xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

[xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca [xyz-ips snippet=”FiyatlariKisaBaslik”] değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerin fiyatlarını görmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi