Search
Generic filters

Warcraft III: Reforged Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Warcraft-3-Reforged-Preinstalled-Steamrip

Warcraft III: Reforged, Azeroth’un en epik hikayelerinin temelini atan devrim niteliğindeki gerçek zamanlı strateji oyununun etkileyici yeniden hayalidir. Gerçek anlamda bir yeniden yapım olan bu oyun, kapsamlı bir görsel yenileme, çağdaş sosyal ve eşleştirme özellikleri paketi ve daha fazlasını içerir. Gece Elfleri, Undead, Orcs ve Humans’ı yönetin ve ittifaklar kaydığı ve orduların çarpıştığı bu zamansız gerçek zamanlı strateji oyununda savaşın.

Oyun Özellikleri:
Epik Bir Hikaye Deneyimi: Orgrimmar’ın kuruluşu, Lordaeron’un düşüşü, Burning Legion’un hükümdarlığı, Lich King’in yükselişi. Hem veterinerler hem de yeniler, Azeroth tarihinin bu belirleyici olaylarını daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyecekler.
Savaş Alanı Bekliyor: Dört farklı fraksiyonun bakış açılarıyla oynayın: güçlü Orcs, soylu Humans, eski Night Elves ve sinsice Undead. Kaynakları toplayın, üssünüzü inşa edin ve bir ordu oluşturun. Kuvvetlerinizi yönetmek için güçlü kahramanları işe alın ve düşmanlarınızla savaşın. Oyunu kazanmak için düşman üssünü yok edin!
Geniş Kampanyalar: Warcraft III: Reign of Chaos ve The Frozen Throne’un olaylarını yeniden yaşayın. Kalimdor, Northrend, Lordaeron ve ötesini kapsayan 60’tan fazla tek oyunculu görevle, Azeroth’un temel karakterlerinin erken versiyonlarına yeni hayat veren 4 saatten fazla yeniden çekilen kesim sahneleri ve güncellenmiş seslendirmelerle anlatılan epik bir destanın keyfini çıkarın.
Yeniden Hayal Edilmiş Görseller: Her karakter, yapı ve ortam, bu kaba fantastik dünyanın derinliğini, boyutunu ve kişiliğini vurgulamak için yeniden oluşturuldu. Warcraft III’ün klasik birimlerini 4K’da görkemli bir şekilde izleyin ve onları hiç görmediğiniz kadar canlı hale getiren güncellenmiş animasyonlarla canlanmasını izleyin.
PC World Editor ve Özel Haritalar: Her şeyi başlatan oyuna geri dönün. Kule savunma, MOBA, RPG, hayatta kalma oyunları ve daha fazlasını içeren oyuncu tarafından oluşturulmuş geniş bir evrende keşfedin veya kendi oyununuzu PC World Editor’un yükseltilmiş sürümüyle (Mac’te mevcut değil) oluşturun.

Warcraft-3-Reforged-Screenshots-Steamrip.jpg (650×366)

Warcraft-3-Reforged-Steamrip.jpg (650×366)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel® Core® i3-530 veya AMD™ Athlon™ Phenom™ II X4 910 veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTS 450 or AMD Radeon™ HD 5750 or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Strateji
  • Geliştirici: Blizzard Eğlence
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 26.5 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir