Search
Generic filters

Weed Shop 3 Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

Weed-Shop-3-Preinstalled-Steamrip

Bir iflas etmiş bir dildo mağazasını karlı bir kenevir imparatorluğuna dönüştürebilir misin? Muhtemelen hayır ama bunu öğrenmek için sadece bir yol var. Weed Shop 3, işletme yönetimi mekaniği, FPS aksiyonu ve Kevin’dan Tenderloin ile kesinlikle çökmemiş olan adamların beklediğiniz çılgın hikayesi ile rekreasyonel bir marihuana dispensary simülatörüdür. Marijuana ile dolu macerana yine son kez çaresiz ve yoksul olarak başlıyorsun.

Ne kadar yoksulsun? Tuvalette otunu yetiştir, çöpte tek dolar ara, sarmaşık yak, yenilmiş çimeni yanmış tiplerle anlaş tarzında yoksul. Zirveye ulaşmak için uzun ve yorucu bir yolculuk olacak ama en azından böbreklerin ve biraz otun var, o yüzden yetiştirme yapmaya ve Ganja merdiveninde yükselmeye başla. Sokaklarda ot sat veya dükkanında sat ve gelirleri işini genişletmek için kullan. Yetiştirme düzenini yükselt ve daha etkili türlerin daha büyük miktarlarını yetiştir. Dükkanın görsel görünümünü iyileştirerek daha yüksek ödeme yapan müşterileri çek. Kendi pre-roll’lerini ve çeşitli eşyaları üret ve sat.

Yetiştirme işi bir stoner için fazla yoğun hale geldiğinde, daha fazlasını al! Personel işe al ve tarım, tanıtım, satış vb. gibi seçici alanlarda uzmanlaşmalarını sağla. Tecrübeli personel, günlük sıkıntıların çoğunu dış kaynaklı hale getirmenize izin verecek, böylece daha büyük şeylere odaklanabilirsiniz. Şimdi elinde biraz boş zamanın ve umarım kasada çok fazla nakitin var, neden ikinci bir tesis açıp yeni türlerin çaprazlama üretimiyle deney yapmıyorsun? Daha güçlü bir hibrit türünü yetiştirmek, doğru insanları tanımazsanız çok deneme yanılma gerektirecek.

Yeni tarlanızda büyüyen hibritlere sahip misin? Harika, şimdi yapmanız gereken tek şey bazı hash özütleyicileri, ısıtmalı dab presleri ve kartuş doldurucuları ve kasabadaki en yüksek THC’ye sahip solvent olmayan konsantreleri üretirsiniz, tebrikler, sonunda neredeyse başardınız. Şimdi sadece bir marka tanınırlığına ihtiyacın var ve neyse ki Sunless Beach, çeşitli etkileyicilerle dolu.

Weed-Shop-3-Screenshots-Steamrip-1.Jpg (600×337)

Weed-Shop-3-Steamrip-1.Jpg (600×337)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8
  • İşlemci: Intel i7-4770k / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 270X
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Gündelik, Bağımsız, Simülasyon
  • Geliştirici: Yabancı Ot Oyunları
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 3.7 GB
Dosyayı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir