Search
Generic filters

YouTube MP3 Dönüştürücü İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 1MB
 • Programın üreticisi: Freemake
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“YouTube MP3 Dönüştürücü” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü, YouTube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürmeyi amaçlayan bir yazılımdır.

Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü, YouTube videolarını direkt olarak indirir ve dönüştürür, bu sayede YouTube videolarının MP3 dosyaları haline gelmesini sağlar.

Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü, çeşitli cihazlar için uyumlu hale getirilmiş MP3 dosyaları oluşturur ve bu sayede indirilen videoların birçok cihazda oynatılabilir hale gelmesini sağlar.

Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir yazılımdır ve çeşitli online mağazalardan veya resmi web sitesinden satın alınabilir veya deneme sürümü olarak indirilebilir.

Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü, YouTube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürmeyi amaçlayan bir yazılımdır. Aşağıdaki adımları takip ederek Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü’yü kullanabilirsiniz:

 1. Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü’yü indirin ve kurun. Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü, çeşitli online mağazalardan veya resmi web sitesinden satın alınabilir veya deneme sürümü olarak indirilebilir.
 2. YouTube videolarını indirin. Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü’yü açtıktan sonra, YouTube’dan indirmek istediğiniz videoların bağlantılarını yapıştırın ve “Add Links” (Bağlantı Ekle) düğmesine tıklayın.
 3. YouTube videolarını dönüştürün. İndirme işlemini tamamladıktan sonra, “Convert” (Dönüştür) seçeneğine tıklayarak YouTube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra, indirilen MP3 dosyalarını istediğiniz yere kaydedebilir ve dilediğiniz cihazda oynatabilirsiniz.

 

Bu adımları takip ederek Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü uygulamasını kullanarak YouTube videolarını MP3 dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Freemake YouTube MP3 Dönüştürücü, ayrıca diğer özellikleri de sunar ve bunları kullanmak için programın kullanım kılavuzuna veya yardım dosyasına bakabilirsiniz.

2023 01 02 17 51 38 1 2

YouTube MP3 Dönüştürücü Ekran Görüntüleri


43607 Img 63B2F0488E4B8 4

Bilgisayara “YouTube MP3 Dönüştürücü” Nasıl Yüklenir?


“YouTube MP3 Dönüştürücü” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “YouTube MP3 Dönüştürücü” nasıl silinir?


“YouTube MP3 Dönüştürücü” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir