Yutup MP3 Dönüştürücü

Yutup MP3 Dönüştürücü

Faydalı Siteler bölümümüzde bu sayfada en iyi Yutup MP3 dönüştürücü siteyi tanıtıyoruz.

Yıllardır hizmet veren y2mate adlı web site %100 garantili sonuç vermektedir yani her zaman hatasız çalışmaktadır.

Bu siteyi nasıl kullanacağınızı Youtube videolarını mp3 dosyası olarak nasıl indireceğinizi tek tek anlatacağız. Hadi başlayalım.

Yutup MP3 Dönüştürücü nedir ne işe yarar?

YouTube.com sitesinde veya telefonda Youtube uygulamasında izlediğiniz tüm videoların görüntüsünü atıp sadece seslerini mp3 dosyası formatında indirmeye yarar.

Yutup MP3 Dönüştürücü nasıl kullanılır? Mp3 video nasıl indirilir?

  1. Öncelikle bu sayfanın en altındaki butona tıklayarak y2mate adlı siteyi açınız.Yutup MP3 Dönüştürücü site
  2. Açılan sayfadaki kutuya YouTube’daki videonun URL adresini kopyalayıp yapıştırın ve Başla yazan butona basın.YouTube MP3 Dönüştürücü
  3. Örnek olsun diye İbrahim Tatlıses’in son şarkısının URL adresini yapıştırdık. Varsayılan olarak 128kbps kalitesini seçerek indiriyor.
  4. Dilerseniz mp3 ses kalitesini yükseltmek için 128kbps seçeneğinin üzerine tıklayın ve açılan menüden 256 veya 320‘yi seçin.
  5. Seçimi yaptıktan sonra İndir yazan butona basarak anında indirmeye başlayabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”indirme-butonu”]

Arama yaparak mp3 indirin

Dilerseniz alternatif olarak video URL adresini kopyalayıp yapıştırmak yerine, direk olarak arama alanına sanatçı ismi yada şarkı ismi yazarak aratabilirsiniz. Örneğin biz “İbrahim Tatlıses” yazarak arattık. Çıkan şarkılardan dilediğimiz şarkının üzerindeki “Download MP3″ yazan butona basarak anında mp3 dosyası şeklinde indirmeye başlayabilirsiniz. Aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

Yutup MP3 Dönüştürücü nasıl kullanılır

İlgili siteyi açmak için tıklayınız: https://www.y2mate.com/tr260/youtube-mp3

Yukarıda Yutup MP3 Dönüştürücü ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Faydalı bir paylaşım olduğunu düşünüyorsanız, lütfen sosyal medyada paylaşarak hem bize destek olunuz hem de arkadaşlarınızın da faydalanmasını sağlayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu ve sağlıklı günler dileriz.


Yayımlandı

kategorisi