Search
Generic filters

Zennup Menü Fiyat 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Zennup Menu Fiyat 1

Zennup Menü fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve Zennup Menü ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Sitemizdeki tüm fiyatları aylık olarak güncelliyoruz. Fakat enflasyon canavarı, mazot fiyatlarındaki aşırı yükseliş ve dolar kurundaki artış fiyatların çok hızlı bir şekilde sürekli değişmesine ve yeni zamların gelmesine neden oluyor. Dolayısıyla bizim yetişemediğimiz zamanlarda, Zennup Menü ile ilgili sitemizden farklı bir fiyat etiketiyle karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirerek fiyatı güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Zennup

Güncel Zennup Menü Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

Zennup Menü satın almak isteyen herkes internette Zennup Menü fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yaptığımız son araştırmalar neticesinde Zennup Menü fiyatı şu şekilde:

 • Zennup Serpme Türk kahvaltısı  150,00 TL 
 • Zennup cennet çamuru 34,00 TL 
 • Zennup ana yemek  kuzu küşleme için 135,00 TL 

 • BAŞLANGIÇLAR

  Meze 5’lisi 49 TL

  Humusu Ala 34 TL

  Yaz Cacığı 35 TL

  Gavurdağı 28 TL

  Turşu Tabağı 28 TL

  Günün Çorbası 15 TL

 • ARA YEMEKLER

  Kuru Sebze Dolma 39 TL

  Vişneli Sarma 39 TL

  Susamlı Mücver 34 TL

  Mersin Patates 30 TL

  Pastırmalı Humus 49 TL

  Ev Tipi Patates 30 TL

  Köfte Patates 56 TL

  Ali Nazik 74 TL

  Ekşili Köfte 61 TL

  Arap Tava 1.5 89 TL

  Tavuk Tava 54 TL

  Kuzu Küşleme 135 TL

 • TADIM MENÜSÜ

  Anadolu Mutfağına Yolculuk (Kişi Başı) 195 TL

  Et Sevenler İçin(Kişi Başı) 255 TL

 • KAHVALTI

  Serpme Türk Kahvaltısı 150 TL

 • TATLILAR

  Mustafakemalpaşa 29 TL

  Xl Sütlaç 35 TL

  Kuş Yuvası 39 TL

  Helva-i Hakani 30 TL

  Cennet 34 TL

  Süt Helvası 35 TL

 • İÇECEKLER

  Meyveli Soda 24 TL

  Reyhan Şerbeti 24 TL

  Meşrubatlar 14 TL

  Su/Soda 10 TL

  Türk Kahvesi 15 TL

  Ecnebi Kahve 15 TL

  Net fiyatlar için tıklayınız: http://www.zennup.com.tr/

Not: Bu fiyat son olarak 2022’nin son çeyreğinde güncellendi fakat 2023’e kadarki kısa dönemde yeni bir zam beklenmiyor.
Yukarıda sunulan Zennup Menü fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise Zennup Menü fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

Zennup Menü Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler Zennup Menü hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

Zennup Menü fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem Zennup Menü hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Zennup Menü Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca Zennup Menü değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Uyarilar 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.