Advanced SystemCare İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

Advanced SystemCare Free indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: MB
 • Programın üreticisi: xxx
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Advanced SystemCare, bilgisayar bakım ve optimizasyon yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde, bilgisayarınızın hızını arttırabilir, sistem hatalarını giderebilir ve güvenlik açıklarını kapatabilirsiniz.

Advanced SystemCare yazılımı, bilgisayarınızın bellek kullanımını azaltır ve işlemci kullanımını optimize eder. Ayrıca, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizleyerek daha fazla yer açar.

Advanced SystemCare yazılımı ayrıca, bilgisayarınızın güvenliğini arttırmak için güvenlik açıklarını tespit eder ve bunları kapatır. Bu yazılım sayesinde, bilgisayarınızın performansını arttırabilir ve sistem hatalarını giderebilirsiniz.

Ücretsiz pro sürüme yükseltmek için lisans kodu: License code: 4D8FC-C211B-92C2F-0BE4N

Advanced SystemCare özellikleri

Advanced SystemCare yazılımının bazı özellikleri şunlardır:

 • Bilgisayar hızını arttırma: Advanced SystemCare yazılımı sayesinde, bilgisayarınızın hızını arttırabilir ve işlemleri daha hızlı yapabilirsiniz.
 • Sistem hatalarını giderme: Advanced SystemCare yazılımı, bilgisayarınızda bulunan sistem hatalarını tespit eder ve bunları giderir. Bu sayede, bilgisayarınız daha stabil hale gelir.
 • Güvenlik açıklarını kapatma: Advanced SystemCare yazılımı, bilgisayarınızda bulunan güvenlik açıklarını tespit eder ve bunları kapatır. Bu sayede, bilgisayarınız daha güvenli hale gelir.
 • Bellek kullanımını azaltma: Advanced SystemCare yazılımı, bilgisayarınızın bellek kullanımını azaltır ve işlemci kullanımını optimize eder. Bu sayede, bilgisayarınız daha hızlı çalışır.
 • Gereksiz dosyaları temizleme: Advanced SystemCare yazılımı, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizleyerek daha fazla yer açar. Bu sayede, bilgisayarınız daha hızlı çalışır.

Advanced SystemCare nasıl kullanılır?

Advanced SystemCare yazılımını kullanmak için öncelikle bu yazılımı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Advanced SystemCare yazılımını açın.
 2. “Scan” (Tarama) sekmesine tıklayın ve bilgisayarınızı taramaya başlatın. Bu işlem sırasında, yazılım bilgisayarınızda bulunan sistem hatalarını, güvenlik açıklarını ve gereksiz dosyaları tespit eder.
 3. Tarama işlemini tamamladıktan sonra, bulunan sorunların üstünde gezinerek hangi sorunların düzeltileceğine karar verin. Düzeltilecek sorunları işaretleyin ve “Repair” (Onarma) düğmesine tıklayın.
 4. Onarma işlemini tamamladıktan sonra, “Optimize” (Optimizasyon) sekmesine tıklayın ve optimizasyon işlemini başlatın. Bu işlem sırasında, Advanced SystemCare yazılımı bilgisayarınızın bellek kullanımını azaltır ve işlemci kullanımını optimize eder. Bu sayede, bilgisayarınız daha hızlı çalışır.
 1. Optimizasyon işlemini tamamladıktan sonra, Advanced SystemCare yazılımını kapatabilir ve bilgisayarınızın performansının arttığını görebilirsiniz.

Bu adımları izlediğiniz takdirde, Advanced SystemCare yazılımını kullanarak bilgisayarınızın performansını arttırabilir ve sistem hatalarını giderebilirsiniz.

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


Advanced SystemCare Free Download, Speed up with Advanced SystemCare - IObit

Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi