AI Suite III – ROG İnce Ayar ve Sistem Durumu İzleme Programı

ASUS’un Republic of Gamers serisi olarak yayınladığı son derece güçlü ve gelişmiş oyun bilgisayarları bulunmaktadır. Bunlara kısaca ROG serisi denir.

İşte ROG sistemi olan kişiler için AI Suite III olmazsa olmaz bir araçtır. Çünkü yeni nesil ağır oyunları yüksek performansta oynama imkanı sunar.

AI Suite III yazılımı sayesinde hem bilgisayar sisteminizin durumunu anlık olarak takip edebilir hem de ASUS tarafından sisteme yüklenen yazılımlar üzerince ince ayarlamalar yapabilirsiniz.

Özellikle de sistem kaynaklarını aşırı harcayan çok büyük boyutlu oyunları çalıştırdığınız zaman veya çok sayıda programı açarak sistemi zorladığınız zamanlarda AI Suite III programı sistemi rahatlatacaktır.

Bu program donanım ve yazılım durumuna göre sisteminiz için optimum ayarları hesaplar ve en yüksek performansı alacağınız şekilde ayarlamalar yapar.

AI Suite III nasıl indirilir, nasıl kurulur, nasıl kullanılır gibi konularda daha detaylı bilgiler edinmek için aşağıdaki kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

İndirmek için tıklayınız


Yayımlandı