ASIO4ALL – Sanal Ses Kartı Programı

ASIO4ALL, sanal ses sürücüsü olmakla birlikte Windows bilgisayarlarda ses adaptöründen gelen seslerde gecikme seviyesi çok çok düşük olan alternatif bir ses sürücüsüdür.

Piyasada pek çok ses sürücüsü işini gayet iyi bir şekilde yapıyor. Fakat ses çıkışında gecikmeler yaşıyorsanız, ASIO4ALL yazılımını deneyebilirsiniz.

Eğer Windows’un eski bir sürümünü kullanıyorsanız ve şuanki ses sürücünüzü desteklemiyorsa veya eski bir ses kartı kullanıyorsanız ve sorunlar yaşıyorsanız, ASIO4ALL sizin için idealdir.

Bu programı çalıştırdığınız zaman sistem tepsisine (ekranın sağ alt köşesi) yerleşir ve oradan kolayca ulaşarak sürücüyü yönetebilirsiniz.

Programın sunduğu farklı seçenekler arasında giriş/çıkış gecikme seçenekleri, buffer offset, 44.1kHz ile 48kHz arasında ses örnekleme gibi şeyleri sayabiliriz.

WDM cihazı giriş v eçıkış için çeşitli kontroller listeler. Bunlar arasında hoparlör çıkışı ve karışık yakalama gibi kontroller de yer alır.

32-bit ve 64-bit sistemleri destekler.

İndirmek için tıklayınız

ASIO4ALL sanal ses kartının indirilmesi ve kurulumu ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=AKGLmxdpO_8


Yayımlandı