Android Videoya Yazı Yazma Uygulamaları (Ücretsiz 5 Uygulama)

Sosyal medyada paylaşmak için videonun üzerine yazı yazmanız mı gerekiyor? Hiç sorun değil! Bu yazıda videolara yazılar eklemek için bulabileceğiniz ücretsiz en iyi 5 uygulamayı paylaşıyoruz. Ardından bizce en iyisi olan uygulamayla videoya nasıl yazı yazılır kısaca gösteriyoruz.

  1. Text on Video By BigVideos
  2. Text on Video on PicsArtistic
  3. Text & Video Editor
  4. Text on Videos
  5. Text On Video

Text on Video By BigVideos uygulaması ile videoya nasıl yazı yazılır?

Text on Video ücretsiz bir video üstüne yazı yazma programıdır. Bunu kullanarak Android’li telefonlarda videoların üzerine çeşitli özel metinler ekleyebilirsiniz. Üstelik bu yazıların farklı dakika ve saniyelerde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca yazı animasyonları, farklı renkler, vurgulama seçenekleri ve gölgeleme gibi ekstra özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Dahası videonun içine başka bir video, fotoğraf veya rozet gibi görselleri ekleyebilirsiniz. Çıktı kalitesini düşük çözünürlük veya yüksek kalite olarak seçebilirsiniz.

Videoya yazı eklemek için şu adımları uygulayın:

  • Bu uygulamayı çalıştırın ve galeriden bir video seçin.
  • Ardından üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Text seçeneğini seçin ve videonun üzerine yazılacak yazıyı yazın.
  • Şimdi ise 2 numaralı ok ile gösterilen zaman tüneli düzenleyicisini kullanarak yazının kaçıncı dakikada ne kadar süreliğine görüneceğini ayarlayın.
  • Sonrasında dilerseniz daha fazla yazı ekleyebilir ve yazıtipi, yazı rengi, hareketli yazı efekti gibi ayarlamalar yapabilirsiniz.
  • En sonunda ise 3 numaralı ok ile gösterilen Save yazan butona basın ve çıktının video kalitesi için sunulan çözünürlük seçeneklerinden birini seçin.

Böylece video kaydedilmiş olacak.

Bu uygulamayı yüklemek için BURAYA tıklayınız.


Yayımlandı

kategorisi